<< poprzedni odc.

TV Puls
2015-04-12 (niedziela) 8:05

Allo, allo 3 - odcinek 3

Serial komediowy powracający do lat wojny. René jest właścicielem knajpy we francuskim miasteczku. Bywają tu zarówno Francuzi, jak i Niemcy. Kiełbasa z obrazem wpada w ręce generała von Klinkerhoffena. Sądząc, że jest to wędlina, generał wiesza ją, żeby ją podsuszyć. Zarówno ruch oporu, jak i Herr Flick oraz von Strohm ...

Allo, allo 3   odcinek 4

następny odc. >>

TV Puls
2015-04-19 (niedziela) 7:20

Allo, allo 3 - odcinek 5

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

2015-04-19
6:30
TV Puls

Wielka Brytania 1986  

Serial komediowy powracający do lat wojny. René jest właścicielem knajpy we francuskim miasteczku. Bywają tu zarówno Francuzi, jak i Niemcy. Michelle z ruchu oporu znowu próbuje rozwiązać problem angielskich lotników, których należy jak najszybciej odesłać do kraju. Aby akcja się powiodła, muszą zdobyć samolot, który jest jednym z eksponatów w muzeum.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Czas trwania: 44 min
Obsada: Gordon Kaye jako René Artois, Carmen Silvera jako Edith Artois, Vicki Michelle jako Yvette Carte-Blanche, Richard Marner jako pułkownik Kurt von Strohm, Guy Siner jako porucznik Hubert Gruber, Kim Hartman jako Helga Geerhart, Kirsten Cooke jako Michelle Dubois, Rose Hill jako Madame Fanny La Fan/Leclerc,
Reżyseria: David Croft,
 

Poprzedni i następny program na kanale TV Puls.


<< 6:00 - Rodzinny ogród 3

TV Puls
2015-04-19 (niedziela) 6:00

Rodzinny ogród 3 - odcinek 6

Zbliża się wiosna, a razem z nią nowy sezon programu. Iza i Piotr oraz Maks i Marianka czekają na kolejną serię interesujących zajęć. W programie nie zabranie porad i ciekawostek dotyczących uprawy i pielęgnacji roślin, a także przepisów na potrawy z własnych upraw.

7:20 - Allo, allo 3 >>

TV Puls
2015-04-19 (niedziela) 7:20

Allo, allo 3 - odcinek 5

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X