Miśków 2-óch w Nowym Jorku

2019-12-22
8:50
CANAL+

film animowany
Indie, USA 2017  

Sympatyczny Misiek, mianowany królem Arktyki, udaje się do Nowego Jorku, by odebrać prestiżowe odznaczenie. Burmistrz metropolii ma wręczyć mu Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę zwierzak przybywa w towarzystwie syna Juniora, trójki wesołych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek, Olimpii i Very. Niespodziewanie podczas uroczystości ktoś ośmiela się ukraść cenny przedmiot. Do telewizji trafia też nagranie, na którym widać, jak Misiek rabuje banki w mieście. W jednej chwili ulubieniec Ameryki staje się najbardziej poszukiwanym przestępcą w kraju. To jednak nie koniec kłopotów przybysza. Z rodzinnego bieguna docierają do niego niepokojące wieści. Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Dzielny zwierzak musi pokrzyżować jego niecne plany. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Piotr Adamczyk, Maciej Maleńczuk, Antoni Scardina oraz Jarosław Boberek.

Program przeznaczony dla widzów od lat 7.
Czas trwania: 1 h 27 min
Ocena: 5/10
Reżyseria: Tim Maltby, Richard Finn,
 

Poprzedni i następny program na kanale CANAL+.


<< 8:05 - Z Nikolajem Costerem-Waldau przez Grenlandię

CANAL+
2019-12-22 (niedziela) 8:05

Z Nikolajem Costerem-Waldau przez Grenlandię - odcinek 3

Nikolaj Coster-Waldau, aktor serialu "Gra o Tron" zabiera widzów w podróż przez krajobrazy Grenlandii. Jego relacja z tą wyspą jest bardzo osobista - było to miejsce, gdzie pracował jego ojciec, a w późniejszych latach okazało się miejscem, z którego pochodzi jego żona Nukaka. Podążając za Nikolajem, uzyskujemy dostęp do ludzi ...

10:20 - Taxi 5 >>

CANAL+
2019-12-22 (niedziela) 10:20

Taxi 5

Sylvain Marot (Franck Gastambide) jest oficerem policji i szalonym mistrzem kierownicy. Mimo usilnych protestów, zostaje przeniesiony do Marsylii. Tam przełożeni powierzają mu ważne zadanie - musi zakończyć działalność włoskiego gangu, który terroryzuje okolicę. Przestępcza organizacja dokonuje spektakularnych napadów, ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
TVN 7
2020-02-19
22:55
Wszystko stracone - dramat przygodowy
6 / 10
Ocean Indyjski. Samotny żeglarz (Robert Redford) traci łączność z lądem. Na uszkodzonej łodzi próbuje dotrzeć do brzegu.
FilmBox Premium HD
2020-02-19
22:35
4 / 10
Missouri, 1951 rok. Dziesięcioletnia Carrie spędza lato z przyjaciółmi rodziny. W domu zamieszkuje Grace, która przez 20 lat była zamknięta w zakładzie psychiatrycznym. Jej...
SCI FI
2020-02-19
22:00
3 / 10
Czasy II wojny światowej. Misja ratunkowa sił alianckich zamienia się w horror, kiedy żołnierze zmuszeni są walczyć z efektami niemieckich eksperymentów, które są zabójcze.