Wszystko z miłości

2019-11-13
12:35
CBS Europa

film kostiumowy
Wielka Brytania 1998  

Rok 1813. Młody wicehrabia Jacques St. Ives (Jean-Marc Barr) - kapitan huzarów w armii Napoleona - wpada w ręce angielskich żołnierzy. Trafia do obozu dla jeńców wojennych w Szkocji. Tam poznaje Florę Gilchrist (Anna Friel), która w towarzystwie swej ciotki Susan (Miranda Richardson) odwiedza pojmanych. Od razu wzbudza zainteresowanie dziewczyny. Gdy Flora dowiaduje się, że obdarzony wytwornymi manierami więzień jest wicehrabią St. Ives, postanawia odnaleźć rodzinę mężczyzny. Wkrótce odkrywa, że jego dziadek i brat Alain (Jason Isaacs) mieszkają zaledwie 20 mil od obozu. Mówi o tym Jacques'owi. Niebawem kapitan ucieka nocą z zamknięcia i dociera do rodzinnego majątku. Starszy pan wita go z radością i wzruszeniem, ponieważ myślał, że wnuk nie żyje. Natomiast Alain - widząc w nim rywala do rodowej fortuny - próbuje go zabić.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 1 h 26 min
Ocena: 4/10
Obsada: Anna Friel jako Flora Gilchrist, Jean-Marc Barr jako kaptain Jacques de Keroual de Saint-Yves, Miranda Richardson jako Susan Gilchrist, Richard E. Grant jako major Farquhar Chevening, Tim Dutton jako François, Cécile Pallas jako Mathilde, Michael Gough jako Comte de Saint-Yves, Jason Isaacs jako Alain de Keroual de Saint-Yves, Barney Craig jako Linlithgow, Desmond Barrit jako Biggerstaff, Patrice Melennec jako Couperin, Adrian Scarborough jako Le Bon,
Reżyseria: Harry Hook,
 

Poprzedni i następny program na kanale CBS Europa.


<< 10:45 - Cztery kąty

CBS Europa
2019-11-13 (środa) 10:45

Cztery kąty - odcinek 2-ost.

Maggie Wyatt jest wdową po ranczerze. Jej syn Alex chce sprzedać ziemię po ojcu developerom, choć kobieta jest temu przeciwna, zdecydowana trzymać się z daleka od wielkomiejskiej zabudowy. Tymczasem jej córka Kate romansuje z Tomasem Alvarezem.

14:20 - Agent z przypadku >>

CBS Europa
2019-11-13 (środa) 14:20

Agent z przypadku

Sprzedawca Buck Yuen (Jackie Chan) jest świadkiem napadu. Pokonuje rabusiów i zyskuje rozgłos. Niebawem dowiaduje się od prywatnego detektywa, że jest zaginionym synem bogatego biznesmena. Jedzie do Korei, by spotkać się z umierającym ojcem. Mężczyzna, były agent wywiadu, zdradza mu szczegóły swojego ostatniego zadania. Buck ma ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X