Następny proszę!   odcinek 1

następny odc. >>

PULS 2
2020-01-18 (sobota) 20:00

Następny proszę! - odcinek 2

Program, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. Uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań. Do wyboru mają dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden błąd, by do gry wkroczył następny uczestnik. Osoba, która pokona wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do ...

2020-01-11
20:00
PULS 2

Polska 2018  

Program, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. Uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań. Do wyboru mają dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden błąd, by do gry wkroczył następny uczestnik. Osoba, która pokona wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. W czasie rywalizacji dużo się dzieje. Nie zabraknie tańca, muzyki i dowcipów. W roli prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez publiczność Marcina Wójcika, a o oprawę muzyczną zadba zespół w składzie Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. Zagrają oni ponadczasowe przeboje. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie, udział gości specjalnych. Pierwszy odcinek programu swoją osobą uświetni Elżbieta Romanowska. Ta kobieta to prawdziwy wulkan pozytywnej energii. Aktorka trochę narozrabia, rozbawi widzów, a być może przyniesie szczęście uczestnikom walczącym o główną wygraną. Zapowiada się doskonała zabawa.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 45 min
Prowadzący: Marcin Wójcik,
Obsada: Elżbieta Romanowska,
 

Poprzedni i następny program na kanale PULS 2.


<< 18:35 - Księga dżungli 2

PULS 2
2020-01-11 (sobota) 18:35

Księga dżungli 2

Mowgli, wychowany przez dzikie zwierzęta, teraz mieszka z ludźmi. Wciąż tęskni za dżunglą i wolnością. Wreszcie ucieka z wioski.

21:00 - Seksualni, niebezpieczni >>

PULS 2
2020-01-11 (sobota) 21:00

Seksualni, niebezpieczni

Czterech ekscentrycznych kumpli: Will (Simon Bird), Simon (Joe Thomas), Jay (James Buckley) i Neil (Blake Harrison), po ukończeniu szkoły średniej postanawia wybrać się na wspólne wakacje. Mają być najlepsze w ich życiu. Za swój cel koledzy obierają malowniczą Kretę. Przed nimi dwa tygodnie szalonej zabawy i... miłosnych podbojów.Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X