<< poprzedni odc.

PULS 2
2018-03-12 (poniedziałek) 5:35

Na jedwabnym szlaku - Smacznego... - odcinek 8

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu.

Na jedwabnym szlaku - Smacznego...   odcinek 9

2020-01-25
4:55
PULS 2

Polska 2015  

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. Na nocnym markecie członkowie zespołu próbują lokalnych przysmaków. W największej herbaciarni w Pekinie biorą udział w tradycyjnym parzeniu herbaty.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
 

Poprzedni i następny program na kanale PULS 2.


<< 4:20 - Na jedwabnym szlaku - Mądrość narodu

PULS 2
2020-01-25 (sobota) 4:20

Na jedwabnym szlaku - Mądrość narodu - odcinek 8

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. W górach Bayer Full odwiedza Muzeum Ziemi i odkrywa sekret mądrości Chińczyków. Później lider zespołu udaje się na ...

5:35 - Dyżur >>

PULS 2
2020-01-25 (sobota) 5:35

Dyżur - odcinek 8

Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X