Gang Wiewióra 2

2020-03-28
18:15
PULS 2

film animowany
Korea Południowa, Kanada 2017  

Gangowi Wiewióra wiedzie się całkiem dobrze. Jego członkowie mieszkają sobie w magazynie sklepu spożywczego, nikomu nie brakuje więc jedzenia. Jednak Andzia uważa, że dzikie zwierzęta powinny samodzielnie zdobywać pożywienie, a kradzież jest czymś nagannym. Kiedy przez przypadek Kret wysadza magazyn w powietrze, jej słowa okazują się prorocze, bo zwierzęta zmuszone są powrócić do parku i same zadbać o pełne żołądki. Tymczasem jednak chodzą słuchy, jakoby bezwzględny burmistrz Muldoon chciał przeistoczyć ich dom w wesołe miasteczko. Zwierzęta doskonale zdają sobie sprawę, z czym to się wiąże. Nie zamierzają pozostać obojętnym wobec planów chciwego Muldoona. Na czele z Wiewiórem, jego szczurzym kumplem i uroczą Andzią zawalczą o swój park. Głosu głównemu bohaterowi użyczył Cezary Pazura.

Program przeznaczony dla widzów od lat 7.
Czas trwania: 1 h 28 min
Ocena: 5/10
Reżyseria: Cal Brunker,
 

Poprzedni i następny program na kanale PULS 2.


<< 17:40 - Pingwiny z Madagaskaru 3 - Najlepszy wróg/ Noc Wezuwiuszów

PULS 2
2020-03-28 (sobota) 17:40

Pingwiny z Madagaskaru 3 - Najlepszy wróg/ Noc Wezuwiuszów - odcinek 8

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, ...

20:00 - CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 14 >>

PULS 2
2020-03-28 (sobota) 20:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 14 - odcinek 1

Kolejny sezon serialu o pracy specjalistów medycyny sądowej, którzy opierają na szczegółowej analizie dowodów zebranych na miejscu zbrodni. Kontynuacja ostatniego odcinka poprzedniej serii. D.B. Russell i ekipa CSI poszukują seryjnego mordercy, który inspiruje się "Boską komedią" Dantego, a przede wszystkim dziewięcioma kręgami ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X