Bimbrownicy - Spełniona przepowiednia

2019-07-16
11:00
Discovery Channel

USA 2012  

Kolejna seria spotkań z Timem i Tickle'em produkującymi własną whisky. W Stanach Zjednoczonych jest to wielomilionowy biznes. Tradycja pędzenia nielegalnego alkoholu przechodzi z pokolenia na pokolenie od setek lat. Mężczyźni w sprytny sposób unikają problemów z policją. Sami bowiem uważają, że chałupnicze pędzenie trunku to nic złego. Zdarza się jednak, że pomysły jednego z nich nie znajdują zrozumienia u wspólnika, co często prowadzi między nimi do nieporozumień. W nowej serii pojawią się także Jeff i Mark, których rodziny zajmują się bimbrownictwem od pokoleń. Wszystkie tajemnice przejęli od weterana, Jima Toma.

Program bez ograniczen wiekowych.
 

Poprzedni i następny program na kanale Discovery Channel.


<< 10:00 - Wyprawa po skarb Inków - Ślady krwi

Discovery Channel
2019-07-16 (wtorek) 10:00

Wyprawa po skarb Inków - Ślady krwi

Ekspedycja podróżników wyrusza na dwumiesięczną wyprawę. Mają nadzieję, że uda im się odnaleźć skarb Inków. Po drodze muszą odkryć wskazówki, które być może doprowadzą ich do celu. Ekipa znajduje się w niebezpiecznej paragwajskiej dżungli, w której roi się od dzikich zwierząt. Historyczny artefakt przybliża grupę do ...

12:00 - Najniebezpieczniejszy zawód świata 12 - Sztorm >>

Discovery Channel
2019-07-16 (wtorek) 12:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata 12 - Sztorm

Seria o łowieniu krabów na morzu Beringa, które jest uznawane za jedno z najniebezpieczniejszych zajęć. Każdej załodze zostaje przydzielona ilość krabów do złowienia, a kamery rejestrują ich pracę. Zimowy sezon połowów zaczyna się największym sztormem w tym roku. Do kapitanów należy decyzja, czy zostaną w porcie, czy ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
TVP Kultura
2019-12-07
20:30
7 / 10
Doświadczony dziennikarz Martin Sixsmith traci swoją dotychczasową posadę doradcy brytyjskiej Partii Pracy. W związku z tym postanawia wykorzystać wolny czas i napisać...
FilmBox Extra HD
2019-12-07
19:25
5 / 10
Elle chce zostać piosenkarką. Po śmierci rodziców przenosi się do Los Angeles, gdzie zamieszkuje u wuja i pracuje w jego wytwórni płytowej.
SCI FI
2019-12-07
20:00
Potop - film sf
3 / 10
Władze ignorują ostrzeżenia o nadchodzącej gigantycznej powodzi. Zlekceważony naukowiec postanawia zbudować arkę.