Very Cavallari - Winna uczta   odcinek 10

2020-04-01
21:00
E! Entertainment

USA 2019  

Gwiazda i osobowość telewizyjna, a zarazem żona i matka, Kristin Cavallari stara się umiejętnie pogodzić wszystkie swoje życiowe role u boku męża, Jaya Cutlera. W tym sezonie Kristin i jej ekipa ciężko pracują, przygotowując się do otwarcia nowego sklepu marki Uncommon James w Chicago. Ogromne wsparcie, jak zawsze, znajduje u Jaya. Do przebywających we Włoszech Kristin i Jaya dołącza grono ich przyjaciół. Cała grupa podróżuje przez wsie, testując miejscowe wina.

 

Poprzedni i następny program na kanale E! Entertainment.


<< 20:00 - Very Cavallari - Ciao Bella!

E! Entertainment
2020-04-01 (środa) 20:00

Very Cavallari - Ciao Bella! - odcinek 9

Gwiazda i osobowość telewizyjna, a zarazem żona i matka, Kristin Cavallari stara się umiejętnie pogodzić wszystkie swoje życiowe role u boku męża, Jaya Cutlera. W tym sezonie Kristin i jej ekipa ciężko pracują, przygotowując się do otwarcia nowego sklepu marki Uncommon James w Chicago. Ogromne wsparcie, jak zawsze, znajduje u ...

22:00 - Very Cavallari - Nowy sklep, nowy rozdział >>

E! Entertainment
2020-04-01 (środa) 22:00

Very Cavallari - Nowy sklep, nowy rozdział - odcinek 11

Gwiazda i osobowość telewizyjna, a zarazem żona i matka, Kristin Cavallari stara się umiejętnie pogodzić wszystkie swoje życiowe role u boku męża, Jaya Cutlera. W tym sezonie Kristin i jej ekipa ciężko pracują, przygotowując się do otwarcia nowego sklepu marki Uncommon James w Chicago. Ogromne wsparcie, jak zawsze, znajduje u ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X