Pani Bovary to ja

2011-11-08
1:05
Kino Polska

film psychologiczny
Polska 1977  

30-letnia nauczycielka Anna (Jadwiga Jankowska-Cieślak) jest znużona prowadzeniem domu i wychowywaniem syna. Pod wpływem powieści Gustawa Flauberta "Pani Bovary" chce przeżyć coś niezwykłego. Likwiduje książeczkę oszczędnościową, odwiedza salon piękności i kupuje kosztowne kreacje. Następnie umawia się na randkę z człowiekiem, którego niegdyś kochała. Spotkanie nie dochodzi jednak do skutku. Rozczarowana Anna snuje się po dworcu kolejowym. Spotyka młodego, równie zagubionego mężczyznę.

Program nadawany w języku polskim.
Czas trwania: 1 h 20 min
Ocena: 4/10
Obsada: Jadwiga Jankowska-Cieślak jako Anna, Jerzy Radziwiłowicz jako nieznajomy poznany na dworcu, Tomasz Grochoczyński jako Tomasz, mąż Anny, Jadwiga Colonna-Walewska jako matka Anny, Krystyna Janda jako Krystyna, przyjaciółka Anny, Gabriela Kownacka jako sąsiadka Agata, Jerzy Fedorowicz jako sąsiad Andrzej, Marcin Wiciński jako Marcin, synek Anny, Jadwiga Kuryluk jako kasjerka w banku,
Reżyseria: Zbigniew Kamiński,
 

Poprzedni i następny program na kanale Kino Polska.


<< 22:55 - Gorączka

Kino Polska
2011-11-08 (wtorek) 22:55

Gorączka

Początek XX w. Organizacja Bojowa PPS organizuje zamach na rosyjskiego generała-gubernatora. Skonstruowana w tym celu bomba trafia do anarchisty Gryziaka (Bogusław Linda). Na podstawie powieści Andrzeja Struga "Dzieje jednego pocisku". Film nagrodzono Grand Prix na FPFF w Gdańsku.

2:25 - Krótkie noce - Osiem >>

Kino Polska
2011-11-08 (wtorek) 2:25

Krótkie noce - Osiem

Lata 80. Mężczyzna wiezie samochodem walizkę pełną pieniędzy. Niebawem światła jadącego z naprzeciwka auta oślepiają kierowcę. Dochodzi do wypadku, w którym ginie właściciel walizki. Niebawem cenny bagaż wpada w cudze ręce.Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Tele 5
2020-04-06
23:50
Napalone ciała - film erotyczny
1 / 10
FilmBox Extra HD
2020-04-06
2:00
Kolejny rok - komedia
7 / 10
Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Wspólnie mierzą się z kolejnymi trudami i utrapieniami życia codziennego, których los nie szczędzi zarówno im, jak i ich bliskim.
Kino TV
2020-04-06
2:10
Zona. Teren prywatny - dramat sensacyjny
7 / 10
Wykorzystując awarię systemu bezpieczeństwa na ekskluzywnym osiedlu w Meksyku, trójka złodziejaszków włamuje się do jednego z domów. Dochodzi do tragedii - ginie kobieta i...
     

X