Granica - Morze kokainy

2011-11-14
14:00
National Geographic

 

W Nogales, w Arizonie, trzy różne oddziały służby celnej i granicznej Stanów Zjednoczonych wspólnie próbują powstrzymać przemyt narkotyków i ludzi oraz ruch nielegalnych emigrantów desperacko próbujących przedostać się na terytorium USA. Granica, której strzegą ciągnie się wśród gór i pustyń na przestrzeni trzech tysięcy kilometrów. Strażnicy - zespoły złożone z doskonale wyszkolonych i wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt ludzi - mają za zadanie kontrolować teren, który rocznie przekracza nielegalnie ponad milion osób.

 

Poprzedni i następny program na kanale National Geographic.


<< 13:00 - Duży, wielki, największy - Lotniskowiec

National Geographic
2011-11-14 (poniedziałek) 13:00

Duży, wielki, największy - Lotniskowiec

Serial poświęcony monumentalnym konstrukcjom współczesnym. To m.in. wieżowiec Burj Dubai, japoński most wiszący, amerykański lotniskowiec USS Nimitz czy angielskie lotnisko Heathrow. "Nimitz", amerykański lotniskowiec z napędem atomowym, to największy okręt wojenny na świecie. Nazwany na cześć admirała Chestera Nimitza, służy ...

15:00 - Przewodnik po planetach - Saturn >>

National Geographic
2011-11-14 (poniedziałek) 15:00

Przewodnik po planetach - Saturn

W XXI wieku loty rakietowe i wyprawy w kosmos mają szansę stać się dla człowieka chlebem powszednim. Program pozwala poznać cechy poszczególnych planet Układu Słonecznego, które w większości znamy jedynie z nazwy. Najbardziej zbliżony do Ziemi pod względem budowy jest Mars, stąd spekulacje o inteligentnych formach życia. Saturn ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
CANAL+ Film
2020-02-19
4:55
Moje miasto - film obyczajowy
6 / 10
Opowieść o mieszkańcach bloku stojącego na skraju górnośląskiego miasta. Jedynym zajęciem 25-letniego Goździka (Radosław Chrześciański) jest gra w hokeja. Poznajemy...
TNT
2020-02-19
4:00
Święty w Londynie - film kryminalny
4 / 10
Wpływowy urzędnik państwowy zostaje zmuszony przez gangsterów do druku podrobionych banknotów. Simon Templar wkracza do akcji.
SCI FI
2020-02-19
00:00
Neverknock - horror
5 / 10
Grupa nastolatków lekceważy przepowiednię miejskiej legendy i uwalnia przerażającą istotę. Bestia wykorzystuje ich najgłębsze lęki, nęka i zabija.