Powrót bałwanka Mrozika

2011-12-25
7:15
POLSAT

film animowany
USA 1992  

Wraz z nadejściem zimy wszyscy dorośli mieszkańcy Fasolowa wpadają w zły nastrój. Jedynie dzieci, m.in. Zosia i Karol, cieszą się z powodu padającego śniegu, gdyż oznacza to, że zbliża się powrót bałwanka Mrozika. Tymczasem wynalazca pan Bąbel, podobnie jak pozostali dorośli, uważa, że śnieg jest niepotrzebny i wymyśla preperat przyspieszający jego topnienie. Zosia i Karol zdają sobie sprawę, że Mrozikowi zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Postanawiają mu pomóc przetrwać zimę. Muszą jednak powstrzymać nieznoszących tej pory roku dorosłych.

Program bez ograniczen wiekowych.
Program nadawany w języku polskim.
Czas trwania: 24 min
Ocena: 3/10
Reżyseria: Evert Brown, Bill Melendez,
Scenariusz: Oliver Goldstick, Jim Lewis,
 

Poprzedni i następny program na kanale POLSAT.


<< 6:00 - Nowy dzień z Polsat News

POLSAT
2011-12-25 (niedziela) 6:00

Nowy dzień z Polsat News

Pasmo poranne o charakterze informacyjnym. W programie m.in. najświeższe wiadomości pogodowe, polityczne, gospodarcze i sportowe, zapowiedzi najciekawszych wydarzeń, rozmowy z politykami, ekspertami oraz ciekawymi osobami.

7:40 - Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie! >>

POLSAT
2011-12-25 (niedziela) 7:40

Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie!

Minął już okres letniego wypoczynku, więc Franklin i jego przyjaciele muszą wrócić do szkoły. Postanawiają narysować na tablicy powitalny obrazek dla swojego nauczyciela - pana Sowy. Niestety, nie przychodzi on na lekcje. W klasie w jego zastępstwie zjawia się za to pani Koala. Początkowo uczniowie nie są zadowoleni z takiej ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
TVP Kultura
2019-10-18
20:35
Wieczór kinomana - Zniewolony - dramat biograficzny
8 / 10
Rok 1841. Wykształcony nowojorczyk Solomon Northup (Chiwetel Ejiofor) przyjmuje posadę muzyka w Waszyngtonie. Zostaje porwany, a następnie sprzedany handlarzom. Mężczyzna...
CBS Europa
2019-10-18
5:05
Ostatnie lato - dramat obyczajowy
6 / 10
Arystokratka Mary Panton dostaje propozycję małżeństwa od podstarzałego sir Edgara Swifta. Rozważa decyzję. Rozpoczyna się dziwna gra.
Kino TV
2019-10-18
00:40
Obrońca - film sensacyjny
6 / 10
Kham (Tony Jaa) należy do klanu, który przed laty zajmował się wojennymi słoniami tajskiego władcy. Marzeniem ojca Khama jest powrót do tej tradycji. W dniu uroczystości...