Sztuki walki - 18. Konfrontacja Sztuk Walki

2012-02-25
22:25
POLSAT

walka: marcin różalski - valentijn overeem
 

Kolejna edycja najbardziej prestiżowej imprezy sztuk walki w Polsce odbędzie się w płockiej hali Orlen Arena. W najciekawszym pojedynku wieczoru zmierzą się Marcin Różalski i Valentijn Overeem. Rywal Polaka jest jednym z najbardziej doświadczonych europejskich zawodników mieszanych sztuk walki. Dotychczas stoczył ponad 50 pojedynków. Walczył dla takich organizacji jak PRIDE, 2H2H i King of The Ring. Dla Różalskiego walka z Overeemem będzie dopiero jego trzecim pojedynkiem w formule MMA. Poprzednie dwa zakończył zwycięstwami. Podczas gali w Płocku wystąpią także Artur Sowiński, Jan Błachowicz, Maciej Jewtuszko, Karol Bedorf i młody Czeczeniec Anzor Ashiev.

 

Poprzedni i następny program na kanale POLSAT.


<< 20:05 - Ja, robot

POLSAT
2012-02-25 (sobota) 20:05

Ja, robot

2035 rok. Następuje niewiarygodny rozwój techniki. Najlepszym przyjacielem człowieka staje się robot. Maszyny gotują, sprzątają, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Nie zagrażają człowiekowi, ponieważ w ich obwodach zaprogramowano nietykalność dla ludzkich istot. Ich producentem jest firma U.S. Robotics. ...

00:30 - Między niebem a ziemią >>

POLSAT
2012-02-25 (sobota) 00:30

Między niebem a ziemią

Wietnam, lata 60. Nastoletnia Le Ly (Hiep Thi Le) wychowuje się w niewielkiej osadzie. Dziewczyna, podobnie jak jej rodzina, wiedzie szczęśliwe życie. Sielankę przerwa wybuch wojny. Na rozkaz sił rządowych okoliczni wieśniacy są zmuszani do udzielania pomocy w rozbijaniu oddziałów Wietkongu. Le Ly zostaje aresztowana pod zarzutem ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X