Naga miss   odcinek 3/6

2011-11-12
17:05
Tele 5

magazyn poradnikowy
Wielka Brytania  

Dwanaście tysięcy Brytyjek mających nadwagę rywalizuje w konkursie piękności. Stylista mody Gok Wan wybierze dwanaście półfinalistek. Przejdą one niezwykłą przemianę - nie chodzi jednak o odchudzanie, lecz metamorfozę duchową: akceptację własnych krągłości i pozbycie się kompleksów. Kandydatki nauczą się dbać o siebie i odkryją, że prawdziwe piękno kryje się w ich wnętrzu. Zwyciężczyni zostanie twarzą renomowanej agencji modelek. Ponadto w programie stylista udziela porad dotyczących mody.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Prowadzący: Gok Wan,
 

Poprzedni i następny program na kanale Tele 5.


<< 15:10 - Wulkan w Nowym Jorku

Tele 5
2011-11-12 (sobota) 15:10

Wulkan w Nowym Jorku

Manhattan. Górnicy ze specjalnego oddziału drążą tunele systemu zaopatrującego miasto w wodę. Nagle dają się odczuć potężne wstrząsy, w wyniku których osypuje się ziemia i pękają rury instalacji. Jeden z bardziej doświadczonych pracowników, Matt (Costas Mandylor), wydaje rozkaz ewakuacji. Dostrzega strumień lawy. Udaje mu ...

18:10 - Solo >>

Tele 5
2011-11-12 (sobota) 18:10

Solo

Android Solo (Mario Van Peebles) to najnowsza, warta dwa miliardy dolarów, broń Pentagonu. Maszyna jest łudząco podobna do człowieka. Pod sztuczną skórą kryją się jednak procesory komputerowe i sztuczna inteligencja. Solo w zamierzeniu twórców ma zabijać, nie odczuwając bólu ani litości wobec wrogów. Pierwszą misją, na jaką ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X