Rozmowy w toku - W naszej rodzinie wszyscy mają tatuaże!

2014-04-08
12:10
TVN

Polska 2014  

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. Dla par, które dziś goszczą w programie Ewy Drzyzgi, tatuaże to nie tylko zdobienie ciała, ale i sposób na udany związek. Codzienne życie Sandry i Rafała koncentruje się wokół choroby ich syna. Tatuaże to dla nich chwila relaksu. Bożenka była poważną kierowniczką sklepów spożywczych. Dzięki tatuażom, które zrobił jej Bogdan, stała się prawdziwą tygrysicą. Agnieszka uważa, że tatuaże jej chłopaka, których sam jest autorem, są wyjątkowo nieudane. Mimo to pozwala mu się tatuować.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Prowadzący: Ewa Drzyzga,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 11:10 - Ukryta prawda

TVN
2014-04-08 (wtorek) 11:10

Ukryta prawda - odcinek 311

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji. Studenci Adam i Ewa trafiają do biura organizującego sezonowe wyjazdy do pracy ...

13:10 - Szpital >>

TVN
2014-04-08 (wtorek) 13:10

Szpital - odcinek 190

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X