Niby-monogamiczni

2019-08-15
00:05
TVN 7

film dokumentalny
USA, Kanada, Włochy, Portugalia, Hiszpania 2014  

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych rozwodzi się 1,1 mln Amerykanów. Cierpią na tym nie tylko same pary, ale przede wszystkim ich dzieci. Rodzice połowy z nich się rozstają. Instytucja małżeństwa staje dzisiaj zatem w obliczu poważnego kryzysu. Tak zwane tradycyjne wartości, które ukształtowały nasze rozumienie miłości, seksu i małżeństwa, mają coraz mniejszy wpływ na kulturę. Reżyser Tao Ruspoli, który również ma za sobą doświadczenie rozwodu, próbuje odpowiedzieć na pytania dotyczące archetypu udanego związku. To, co udaje mu się odkryć na temat swojej bardzo niekonwencjonalnej rodziny oraz psychologii miłości i małżeństwa, każe mu zakwestionować wszystko, co do tej pory traktowane było jako rzecz oczywista w odniesieniu do relacji pomiędzy dwojgiem ludzi.

Program przeznaczony dla widzów od lat 16.
Czas trwania: 1 h 13 min
Reżyseria: Tao Ruspoli,
Scenariusz: Tao Ruspoli,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN 7.


<< 22:00 - Komediowy czwartek - Nadchodzi Polly

TVN 7
2019-08-15 (czwartek) 22:00

Komediowy czwartek - Nadchodzi Polly

Reuben Feffer, przezorny pracownik firmy ubezpieczeniowej, żeni się z Lisą, którą uważa za swój ideał. Podczas miesiąca miodowego żona porzuca go dla muskularnego instruktora nurkowania. Upokorzony Reuben postanawia już nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. Na jego drodze staje jednak szkolna koleżanka, urocza Polly Prince.

1:40 - Zagubieni 3 >>

TVN 7
2019-08-15 (czwartek) 1:40

Zagubieni 3 - odcinek 7/23

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
HBO2
2020-01-24
2:35
Mewa - komediodramat
5 / 10
Na rosyjskiej prowincji mieszka Nina (Saoirse Ronan), młoda naiwna kobieta, która marzy o karierze aktorskiej. Jest muzą i ukochaną Konstantego Gawryłowicza (Billy Howle),...
Cinemax2
2020-01-19
23:50
Urok - komediodramat
6 / 10
Benny Miller (Barak Hardley), amerykański rysownik, obiecał kiedyś narzeczonej, że pojadą razem na Islandię. Kiedy jego ukochana nagle umiera, pakuje mały plecak, zakłada...
SCI FI
2020-01-19
13:00
Linia horyzontu - dramat sf
6 / 10
Lauren, sekretarka w FBI, chce wyjaśnić sprawę dokumentów ostemplowanych kryptonimem Horyzont. Odkryty przez nią projekt ma związek ze śmierci jej męża.