Program TV

Niedziela (2022-05-29)

Poniedziałek (2022-05-30)

Wtorek (2022-05-31)

     
6:00
Program od lat 12
Gdy powiesz: tak! - komedia romantyczna, USA 2015
Reż. Christie Will
Wyk. Kellie Martin jako Annabelle Blanche, Chad Willett jako...

Annabelle (Kellie Martin) otwiera salon sukien ślubnych. Skupiona na pracy nie szuka na razie miłości. Jednak tuż przed wielkim otwarciem biznesu, przypadkowo poznaje sympatycznego prawnika z sąsiedztwa, Sama (Chad Willett). Między parą nawiązuje się nić sympatii. Wkrótce okazuje się jednak, że mężczyzna jest synem konkurentki ...

6:00
Program od lat 12
Nora Roberts: Sanktuarium - thriller, USA 2001
Reż. Katt Shea
Wyk. Melissa Gilbert jako Jo Ellen Hathaway, Costas Mandylor...

Fotoreporterka Jo Ellen Hathaway (Melissa Gilbert) otrzymuje na swoją skrzynkę mailową fotografie, które robi jej ktoś, kto ją śledzi. Miewa też nocne koszmary. Szuka schronienia w hotelu na wyspie, który prowadzi jej ciotka, ale i tu nie zaznaje spokoju. Wkrótce zostaje zamordowana jej przyjaciółka.

6:00
Program od lat 12
Bez Jimmy'ego - dramat obyczajowy, USA 1996
Reż. Glenn Jordan
Wyk. Meredith Baxter jako Maggie Stapp, Bruce Davison jako...

Nastoletni chłopak, Jimmy Stapp (Peter Facinelli), popełnia samobójstwo. Rodzina tragicznie zmarłego próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Film został nakręcony na podstawie historii, która wydarzyła się naprawdę.

7:35
Program od lat 12
Toni Braxton: nie łam mi serca - dramat biograficzny, USA 2016
Reż. Vondie Curtis-Hall
Wyk. Lex Scott Davis jako Toni Braxton, Debbi Morgan jako...

Opowieść o karierze Toni Braxton (Lex Scott Davis), tej niezwykle utalentowanej piosenkarki, od jej odkrycia aż po zmagania z toczniem. Autorzy przypominają m.in. mocno nagłośniony przez media rozwód, kłopoty z autystycznym synem oraz rodzinne konflikty, rozstania i powroty.

7:40
Program od lat 12
Trzeci do pary - komedia romantyczna, USA 2002
Reż. Jordan Brady
Wyk. Luke Wilson jako Stanley, Denise Richards jako Diana...

Luke Wilson, Ben Affleck i Denise Richards w momentami zabawnej lekkiej opowiastce. Nieśmiały Stanley z pomocą kolegi, Michaela, umawia się z koleżanką z pracy, Dianą. W dniu spotkania potrąca samochodem bezdomnego, i musi odwieźć go do szpitala. Z trudem uwalnia się od niego, ale włóczęga rusza za nim i... ponownie wpada pod jego ...

7:45
Program od lat 12
Whitney - dramat biograficzny, USA 2015
Reż. Angela Bassett
Wyk. Yaya DaCosta jako Whitney Houston, Arlen Escarpeta jako...

Filmowa opowieść o związku piosenkarki, aktorki, producentki i modelki Whitney Houston z piosenkarzem Bobbym Brownem, od ich pierwszego spotkania, gdy oboje byli u szczytu sławy, aż po burzliwe małżeństwo. Przez cały ten czas para supergwiazd musi się mierzyć z konsekwencjami sławy i bogactwa, a zawrotna kariera Houston szybko ...

9:20
Program od lat 12
Król Ralph - komedia, USA 1991
Reż. David S. Ward
Wyk. John Goodman jako Ralph Jones, John Hurt jako Percival...

Nieudacznik Ralph Jones - wnuk Amerykanki, która miała romans z brytyjskim księciem - okazuje się jedynym spadkobiercą angielskiego tronu. Wkrótce obejmuje władzę. Popełnia wiele błędów i gaf. Przeciw nowemu królowi zawiązuje się spisek.

9:25
Program od lat 12
Historia z domku na prerii - film obyczajowy, USA 2000
Reż. Marcus Cole
Wyk. Richard Thomas jako Charles Ingalls, Meredith Monroe jako...

Dalsze losy farmerskiej rodziny znanej z familijnego serialu. XIX w. Ingallsowie przenoszą się do innego stanu. Laura zyskuje adoratora.

9:25
Program od lat 12
Sześcioro to już tłum - komediodramat, USA 1968
Reż. Howard Morris
Wyk. Doris Day, Brian Keith, Barbara Hershey, George Carlin,...

Wdowa w średnim wieku, Abby McClure (Doris Day), wychowuje trójkę synów. Prowadzi także skład drewna odziedziczony po mężu. Nadmiar obowiązków przytłacza kobietę i nie ma ona czasu na ułożenie sobie życia uczuciowego. Nie podoba się to, Maxine (Pat Carroll), siostrze Abby, która zmusza ją do zaproszenia wdowca Jake'a Iversona ...

11:15
Program od lat 12
Kapuśniaczek - komedia, Francja 1981
Reż. Jean Girault
Wyk. Louis de Funes jako Claude Ratinier, Jacques Villeret...

Francuska prowincja. Claude i Francis są wielbicielami kapuśniaku i wina. Pewnego dnia składa im wizytę przybysz z kosmosu. Zafascynowany smakiem zupy zabiera ze sobą przepis. Gdy wkrótce znów odwiedza Ziemię, rozchodzi się wieść o pojawieniu się UFO.

11:15
Program od lat 12
Historia domku na prerii 2 - film obyczajowy, USA 2002
Reż. Marcus Cole
Wyk. Meredith Monroe jako Laura Elizabeth Ingalls Wilder, Walt...

W Dakocie Wilderowie przeżyli dramat. Po pożarze domu podejmują decyzję o wyjeździe do Missouri. Tu kupują opuszczoną farmę i ciężko pracują. Miejscowa ludność przyjmuje ich jednak chłodno.

11:15
Program od lat 12
Wtyczka - film sensacyjny, USA 2004
Reż. Adam Bernstein
Wyk. Chris Noth jako Tozzi, Colm Meaney jako Gibbons, Robert...

Agent FBI, Mike Tozzi, rozpracowuje nowojorską mafię. Razem ze swoim partnerem Cuthbertem Gibbonsem działa wśród ludzi Tommy'ego Bellavity i Buddhy'ego Stanzione. Wkrótce Mike zakochuje się w Ginie, siostrze informatora. Zagraża to powodzeniu akcji. Okazuje się też, że dziewczyna nie jest szczera w swoich uczuciach.

   
13:15
Program od lat 12
Frajer - komedia romantyczna, USA 2000
Reż. Amy Heckerling
Wyk. Jason Biggs jako Paul Tannek, Jimmi Simpson jako Noah,...

Paul (Jason Biggs) dużo czasu poświęca nauce. Jest nieśmiały i nie chodzi na imprezy ani randki. Koledzy kpią z niego. W końcu chłopak poznaje Dorę (Mena Suvari), której też nie wiedzie się najlepiej. Razem stawiają czoło tym, którzy ich poniżali.

13:05
Program od lat 12
Buntownik XX wieku - dramat biograficzny, USA 2002
Reż. Doug McHenry
Wyk. Harry Lennix jako Adam Clayton Powell Jr., Vanessa...

Wczesne lata 40 XX wieku. W zajętym wojną świecie polityki amerykańskiej Adam Clayton Powell Jr. (Harry J. Lennix) rozpoczyna swoją karierę jako kaznodzieja. Jego wrodzony talent oraz umiłowanie sprawiedliwości przyczyniają się do rozwoju ponad dwudziestoletniej kariery. W tym czasie wstrząsa amerykańskim kongresem i dyskredytuje ...

13:05
Program od lat 12
Wbrew jej woli - dramat obyczajowy, USA 1994
Reż. John David Coles
Wyk. Marlee Matlin jako Carrie Buck, Melissa Gilbert jako...

Carrie Buck (Marlee Matlin ) jest młodą, pokrzywdzoną przez los kobietą. Upośledzenie umysłowe przynosi jej wiele zmartwień i problemów. Jeden okazał się dla niej najpoważniejszy. W oczach sądu nie jest w stanie wychować swojego dziecka. Zrozpaczona kobieta podejmuje walkę z sądami o opiekę nad nowo narodzoną córeczką. Film ...

14:55
Program od lat 12
Panowie, dbajcie o żony - komedia, Francja 1978
Reż. Claude Zidi
Wyk. Louis de Funes jako Guillaume Daubray-Lacaze, Annie...

Mer prowincjonalnego miasteczka i wynalazca nie może uzyskać terenów pod rozbudowę fabryki. Zmienia więc dom w halę produkcyjną. Jego żona wyprowadza się, a następnie ogłasza start w wyborach.

15:05
Program od lat 12
Mali agenci - film przygodowy, USA 2001
Reż. Robert Rodriguez
Wyk. Antonio Banderas jako Gregorio Cortez, Carla Gugino jako...

Gregorio i Ingrid, rodzice Carmen i Juniego, pracują jako tajni agenci, o czym ich pociechy nie mają pojęcia. Podczas jednej z akcji wpadają w ręce przestępców. Dzieci muszą uwolnić dorosłych i stoczyć pojedynek z nieobliczalnym naukowcem.

15:10
Program od lat 12
Miłość w winnicy - komedia romantyczna, Kanada 2016
Reż. Jason Bourque
Wyk. Emmanuelle Vaugier jako Molly Dawson, Matthew MacCaull...

Wydawać by się mogło, że życie Molly Dawson (Emmanuelle Vaugier) układa się świetnie. Czuje się spełnioną kobietą. Dostaje świetną ofertę pracy, a jej ukochany, Jackson (Matthew MacCaull) wręcza jej upragniony pierścionek z brylantem. Walentynkowy wieczór pary psuje była dziewczyna Jacksona, która twierdzi, że ten jest ...

16:50
Program od lat 12
Mali agenci 3: Trójwymiarowy odjazd - film przygodowy, USA 2003
Reż. Robert Rodriguez
Wyk. Daryl Sabara jako Juni Cortez, Alexa PenaVega jako Carmen...

Szalony informatyk konstruuje grę, która w rzeczywistości jest pułapką. Umieszcza w niej agentkę Carmen. Jej brat przenika do wirtualnego świata.

16:55
Program od lat 12
Październikowe niebo - film obyczajowy, USA 1999
Reż. Joe Johnston
Wyk. Chris Cooper jako John Hickam, Laura Dern jako Frieda...

Rok 1957. Związek Radziecki wysyła w kosmos pierwszy sputnik. Wtedy nastoletni Hickam (Jake Gyllenhaal) postanawia zbudować własną rakietę. Po latach zostaje inżynierem NASA.

16:50
Program od lat 12
Nora Roberts: Sanktuarium - thriller, USA 2001
Reż. Katt Shea
Wyk. Melissa Gilbert jako Jo Ellen Hathaway, Costas Mandylor...

Fotoreporterka Jo Ellen Hathaway (Melissa Gilbert) otrzymuje na swoją skrzynkę mailową fotografie, które robi jej ktoś, kto ją śledzi. Miewa też nocne koszmary. Szuka schronienia w hotelu na wyspie, który prowadzi jej ciotka, ale i tu nie zaznaje spokoju. Wkrótce zostaje zamordowana jej przyjaciółka.

     
18:25
Program od lat 12
Holiday - komedia romantyczna, USA 2006
Reż. Nancy Meyers
Wyk. Cameron Diaz jako Amanda Woods, Kate Winslet jako Iris...

Amanda dowiaduje się o zdradzie chłopaka, Iris cierpi z powodu ślubu mężczyzny, w którym jest zakochana. Obie na czas Bożego Narodzenia zamieniają się domami. W Anglii pierwsza z nich poznaje Grahama, natomiast druga w słonecznym Los Angeles spotyka uroczego Milesa. Inteligentna komedia w gwiazdorskiej obsadzie to kolejna udana ...

18:35
Program od lat 12
Duma i uprzedzenie - film kostiumowy, Francja, Wielka Brytania, USA 2005
Reż. Joe Wright
Wyk. Keira Knightley jako Elizabeth 'Lizzie' Bennet, Talulah...

Pani Bennet (Brenda Blethyn) uważa, że jedynym sposobem na pozbycie się kłopotów finansowych jest korzystne wydanie za mąż córek. W najstarszej zakochuje się bogaty arystokrata (Simon Woods). Pozostałe sprawiają matce więcej problemów. Lizzie (Keira Knightley) na przykład nie przypada do gustu Darcy (Matthew Macfadyen). Każde ich ...

19:00
Program od lat 12
Kapuśniaczek - komedia, Francja 1981
Reż. Jean Girault
Wyk. Louis de Funes jako Claude Ratinier, Jacques Villeret...

Francuska prowincja. Claude i Francis są wielbicielami kapuśniaku i wina. Pewnego dnia składa im wizytę przybysz z kosmosu. Zafascynowany smakiem zupy zabiera ze sobą przepis. Gdy wkrótce znów odwiedza Ziemię, rozchodzi się wieść o pojawieniu się UFO.

21:00
Program od lat 12
Duma i uprzedzenie - film kostiumowy, Francja, Wielka Brytania, USA 2005
Reż. Joe Wright
Wyk. Keira Knightley jako Elizabeth 'Lizzie' Bennet, Talulah...

Pani Bennet (Brenda Blethyn) uważa, że jedynym sposobem na pozbycie się kłopotów finansowych jest korzystne wydanie za mąż córek. W najstarszej zakochuje się bogaty arystokrata (Simon Woods). Pozostałe sprawiają matce więcej problemów. Lizzie (Keira Knightley) na przykład nie przypada do gustu Darcy (Matthew Macfadyen). Każde ich ...

21:00
Program od lat 16
Ona - melodramat, USA 2013
Reż. Spike Jonze
Wyk. Joaquin Phoenix jako Theodore, Chris Pratt jako Paul, Amy...

Osamotniony Theodore kupuje przełomowy program komputerowy. Dzięki niemu komunikuje się z wirtualną postacią, której nadaje imię Samantha. Z czasem zakochuje się w cybernetycznej towarzyszce. Zmuszający do refleksji film nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za scenariusz Spike'a Jonze'a. Głosu Samancie użyczyła Scarlett Johansson.

21:00
Program od lat 12
Żona - dramat obyczajowy, Wielka Brytania, Szwecja, USA 2017
Reż. Björn Runge
Wyk. Glenn Close jako Joan Castleman, Jonathan Pryce jako Joe...

Państwo Castlemanowie, Joan (Glenn Close) i Joe (Jonathan Pryce), są małżeństwem z czterdziestoletnim stażem. Po tak długim czasie rozumieją się niemalże bez słów, chociaż są swoimi przeciwieństwami - Joe bowiem to mężczyzna śmiały i narcystyczny, Joan zaś brakuje pewności siebie. Kobieta spełnia się w roli żony ...

22:55
Program od lat 16
Zabójca znad Green River - odc. 1/2, USA 2008
Reż. Norma Bailey
Wyk. Tom Cavanagh jako Dave Reichert, Michelle Harrison jako...

Stany Zjednoczone, początek lat 80. XX wieku. Amerykańska opinia publiczna jest wstrząśnięta serią bestialskich morderstw kobiet. Psychopata grasuje w Seattle i na przedmieściach. Najczęściej zabija prostytutki i nastoletnie uciekinierki z domu. Zwłoki podrzuca w kilku wybranych miejscach, m.in. nad brzegiem Green River, stąd media ...

23:25
Program od lat 16
Dziewczyna z ekstraklasy - komedia romantyczna, USA 2010
Reż. Jim Field Smith
Wyk. Jay Baruchel jako Kirk, Alice Eve jako Molly, T.J. Miller...

Kirk to przeciętny chłopak, pracujący na lotnisku jako ochroniarz. Pewnego dnia poznaje Molly, która jest piękna, przebojowa i dobrze zarabia. By zdobyć jej serce, Kirk musi poradzić sobie ze swoją nieśmiałością, byłą dziewczyną oraz wścibską rodziną. Sympatyczna historia na poprawę nastroju.

23:25
Program od lat 16
Drzwi w podłodze - dramat obyczajowy, USA 2004
Reż. Tod Williams
Wyk. Jeff Bridges jako Ted Cole, Kim Basinger jako Marion...

Ted (Jeff Bridges), autor popularnych książek dla dzieci, i jego żona Marion (Kim Basinger), która zajmuje się wychowaniem córeczki, byli kiedyś wspaniałym małżeństwem. Kilka lat temu w wypadku zginęli ich dwaj synowie. Od tamtej pory Marion cierpi na depresję, Ted zaś szuka ukojenia w alkoholu i kolejnych romansach. Próbując ...

00:45
Program od lat 16
Zabójca znad Green River - odc. 2-ost., USA 2008
Reż. Norma Bailey
Wyk. Tom Cavanagh jako Dave Reichert, Michelle Harrison jako...

Stany Zjednoczone, początek lat 80. XX wieku. Amerykańska opinia publiczna jest wstrząśnięta serią bestialskich morderstw kobiet. Psychopata grasuje w Seattle i na przedmieściach. Najczęściej zabija prostytutki i nastoletnie uciekinierki z domu. Zwłoki podrzuca w kilku wybranych miejscach, m.in. nad brzegiem Green River, stąd media ...

1:25
Program od lat 16
Gdybym tylko tu był - dramat obyczajowy, USA 2014
Reż. Zach Braff
Wyk. Zach Braff jako Aidan Bloom, Pierce Gagnon jako Tucker...

Sarah utrzymuje rodzinę, podczas gdy jej mąż, aktor Aidan, chodzi na kolejne przesłuchania. Gdy ojciec mężczyzny nie może już płacić za szkołę wnuków, Aidan postanawia uczyć dzieci w domu. Przygotowuje zajęcia, które prowadzą do zaskakujących odkryć.

1:30
Program od lat 16
Randka z kleptomanem - komedia romantyczna, USA 2015
Reż. Roberto Mitrotti
Wyk. Margaret Colin jako Constance Borden, Lydia Hearst jako...

Nałogowy złodziej markowych ubrań na Manhattanie zostaje zmuszony do udziału w brutalnym programie resocjalizacyjnym pod nadzorem wyznaczonej przez sąd i fatalnie się ubierającej psycholożki. Występują: Adam LaVorgna, Lydia Hearst, Carol Alt.

2:35
Program od lat 16
Nienawidzę tej roboty - komediodramat, Wielka Brytania 2007
Reż. Oliver Parker
Wyk. Neve Campbell jako Abi, Shirley Henderson jako Alice,...

Zbliża się kolejny wieczór w londyńskim Soho. Pomoc kuchenna, Alice (Shirley Henderson), biegnie spóźniona do pracy. Na miejscu dowiaduje się od menedżerki restauracji, Madonny (Anna Maxwell Martin), że musi zastąpić głównego kucharza. Oprócz niej pracują także dwie kelnerki - romantyczna fotografka Suzie (Alexandra Maria Lara) ...

3:25
Program od lat 16
Lato miłości - film obyczajowy, Wielka Brytania 2004
Reż. Paweł Pawlikowski
Wyk. Nathalie Press jako Mona, Emily Blunt jako Tamsin, Paddy...

Angielska prowincja. Mona (Nathalie Press) mieszka razem z bratem Philem. Jej jedyną rozrywką są intymne spotkania z żonatym Rickym. Pewnego dnia Mona poznaje swoją rówieśniczkę Tamsin (Emily Blunt). Dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają. Ich wzajemna fascynacja staje się coraz silniejsza....

3:30
Program od lat 16
Venus - komedia obyczajowa, Wielka Brytania 2006
Reż. Roger Michell
Wyk. Peter O'Toole jako Maurice, Leslie Phillips jako Ian,...

Maurice (Peter O'Toole) i Ian (Leslie Phillips) są starzejącymi się aktorami. Obaj posiadają kilka drobnych sukcesów na swoich kontach. Teraz, gdy są już w podeszłym wieku, Ian zaczął szczególnie obawiać się śmierci. Dlatego mężczyzna zgadza się, aby jego bratanica Jessie (Jodie Whittaker) wprowadziła się do niego i ...

4:20
Program od lat 12
Bez Jimmy'ego - dramat obyczajowy, USA 1996
Reż. Glenn Jordan
Wyk. Meredith Baxter jako Maggie Stapp, Bruce Davison jako...

Nastoletni chłopak, Jimmy Stapp (Peter Facinelli), popełnia samobójstwo. Rodzina tragicznie zmarłego próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Film został nakręcony na podstawie historii, która wydarzyła się naprawdę.

5:20
Program od lat 12
Bliżej gwiazd - odc. 23/48, Francja 2018

Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.

5:10
Program od lat 12
Bliżej gwiazd - odc. 15/48, Francja 2018

Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.

5:35
Program od lat 12
Bliżej gwiazd - odc. 31/48, Francja 2018

Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.

     
X