Szybcy i wściekli

2020-03-31
22:05
TV Puls

film sensacyjny
USA, Niemcy 2001  

Dominic Toretto spędza czas na przygotowywaniu się do nielegalnych nocnych wyścigów. Mało kto jest w stanie się z nim zmierzyć, choć chętnych nie brakuje - w grę wchodzą bowiem ogromne stawki, sięgające nawet 10 tys. dolarów. Biorący w nich udział kierowcy i kibice tworzą zamkniętą subkulturę. Brian O'Conner, biały chłopak z dobrej dzielnicy, zupełnie nie pasuje do tego świata. Stara się jednak zdobyć uznanie i zaufanie lidera grupy. Udaje mu się to po spięciu z Johnnym, największym rywalem Toretto. Mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że Brian jest policjantem zajmującym się sprawą porwań ciężarówek, w której on i Johnny są podejrzanymi. Wszystko się komplikuje, gdy stróż prawa zakochuje się w siostrze Dominica. Propozycja dla miłośników adrenaliny. Pełen efektownych scen wyścigów film doczekał się wielu kontynuacji. Na 2020 rok zaplanowano premierę dziewiątej odsłony tego popularnego cyklu.

Program przeznaczony dla widzów od lat 16.
Czas trwania: 1 h 37 min
Ocena: 5/10
Obsada: Paul Walker jako Brian O'Conner, Vin Diesel jako Dominic Toretto, Jordana Brewster jako Mia Toretto, Rick Yune jako Johnny Tran, Chad Lindberg jako Jesse, Johnny Strong jako Leon, Michelle Rodriguez jako Letty, Matt Schulze jako Vince, Ted Levine jako sierżant Tanner, Matt Shulze, Ja Rule jako Edwin, Vyto Ruginis jako Harry, Thom Barry jako Agent Bilkins, Stanton Rutledge jako Muse, Noel Gugliemi jako Hector, R.J. de Vera jako Danny Yamato,
Reżyseria: Rob Cohen,
 

Poprzedni i następny program na kanale TV Puls.


<< 20:00 - Maksimum ryzyka

TV Puls
2020-03-31 (wtorek) 20:00

Maksimum ryzyka

Francuski policjant Alain Moreau dowiaduje się, że miał bliźniaka, który wychowywał się w nowojorskiej dzielnicy rosyjskich imigrantów. Postanawia odnaleźć morderców brata. Przybywa do USA, gdzie wszyscy biorą go za Michaiła. Widowiskowe kino akcji z niezawodnym Jeanem-Claude'em Van Damme'em.

00:10 - Żelazny rycerz >>

TV Puls
2020-03-31 (wtorek) 00:10

Żelazny rycerz

Anglia, 1215 rok. Możnowładztwo zmusza Jana bez Ziemi do podpisania Wielkiej Karty Swobód. Akt ogranicza władzę monarszą głównie w sferze sądowniczej i skarbowej. Król nie ma zamiaru przestrzegać postanowień dokumentu. Na czele armii rusza na stolicę. W roli głównej James Purefoy - pamiętny Marek Antoniusz z serialu "Rzym".Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
CANAL+ Film
2020-07-10
13:55
5 / 10
Daryll kocha się w reporterce Tony Sokolow. Pomaga jej w śledztwie w sprawie bogatego Wietnamczyka.
Cinemax2
2020-07-10
1:45
Zabójczy Bóg - horror komediowy
5 / 10
Carlos (Eduardo Antuna) postanawia wraz z żoną Aną (Itziar Castro) zorganizować imprezę sylwestrową i zaprosić na nią swojego ojca (Francesc Orella) i brata Eduardo (Boris...
CBS Europa
2020-07-10
8:05
Amerykańska marzycielka - komedia przygodowa
6 / 10
Potrącona przez samochód Cathy (JoBeth Williams) myśli, że jest... bohaterką swoich ulubionych powieści. Tymczasem ich autor zakochuje się w niej.
     

X