Złe matki   odcinek 1

następny odc. >>

13 Ulica
2020-04-08 (środa) 21:00

Złe matki - odcinek 2

Perypetie grupy kobiet, mieszkanek Melbourne, których losy są mieszanką problemów macierzyńskich i zawirowań w życiu osobistym. Każda na swój sposób dba o relacje z dziećmi i po swojemu pojmuje moralność, ale pomimo tych różnic wszystkie zawsze mogą na siebie liczyć. W głównych rolach Melissa George, Tess Haubrich, Jessica ...

2020-04-01
21:00
13 Ulica

Australia 2019  

Perypetie grupy kobiet, mieszkanek Melbourne, których losy są mieszanką problemów macierzyńskich i zawirowań w życiu osobistym. Każda na swój sposób dba o relacje z dziećmi i po swojemu pojmuje moralność, ale pomimo tych różnic wszystkie zawsze mogą na siebie liczyć. W głównych rolach Melissa George, Tess Haubrich, Jessica Tovey, Mandy McElhinney i Shalom Brune-Franklin. Grupa kobiet łączy siły, aby pomóc sobie nawzajem z wyzwaniami związanymi z pracą, kwestiami uczuciowymi, rodzicielstwem i sprawą tajemniczego morderstwa.

Program przeznaczony dla widzów od lat 16.
Program nadawany w języku polskim.
Czas trwania: 1 h 00 min
Obsada: Tess Haubrich jako Sarah, Mandy McElhinney jako Maddie, Jessica Tovey jako Danielle, Shalom Brune-Franklin jako Bindy, Don Hany jako Kyle, Daniel MacPherson jako Anton, Jagger Serafin jako Xavier, Paityn Batchelor jako Eve, Steve Bastoni jako Tom, Harry Greenwood jako Sam, Helen Thomson jako Liz, Blake Draper jako Julius, Maya Robinson jako Lucy, Austin Hall jako Max, Ellie Tevelis jako Francesca, Mina Annan jako London, Josh McKenzie jako Luke, David Roberts jako Harry, Olive Weeks jako Romy, Toby Truslove jako Detective Holland, Michala Banas jako Jesse, Laila Thaker jako Abby, Melissa George, Melissa George,
Reżyseria: Geoff Bennett,
 

Poprzedni i następny program na kanale 13 Ulica.


<< 20:05 - Zabójcze umysły 8 - Po drugiej stronie lustra

13 Ulica
2020-04-01 (środa) 20:05

Zabójcze umysły 8 - Po drugiej stronie lustra - odcinek 3

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znowu w akcji. Derek Morgan i reszta zespołu znów staje do walki. W Kansas City umiera troje członków zamożnej rodziny Yamadów, a rodzina Acklinsów znika bez śladu. Agenci BAU szukają powiązań. Okazuje się, że obie rodziny miały swoje wstydliwe tajemnice.

22:00 - Koroner 2 - Jeden bęben >>

13 Ulica
2020-04-01 (środa) 22:00

Koroner 2 - Jeden bęben - odcinek 5

Dalsze losy Jenny Cooper (Serinda Swan), koronerki z Toronto. W pracy może ona liczyć na wsparcie policjanta z wydziału zabójstw, Donovana McAvoya (Roger Cross), ale z problemami osobistymi musi uporać się sama. Czekają ją m.in. śledztwa w sprawie pożaru w bloku, tajemniczych zwłok znalezionych na środku wiejskiej drogi, zagadkowej ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
PULS 2
2020-08-09
12:45
3 / 10
Po narodzinach Melody Ariel i Eryk muszą stawić czoło niebezpieczeństwu grożącemu ze strony Morgany. Starają się ukryć pochodzenie Melody.
FOX Comedy
2020-08-09
16:00
Duchy moich byłych - komedia romantyczna
5 / 10
Connor nie zamierza się ustatkować. Na weselu brata nie odmawia sobie alkoholu. Trudno mu też oprzeć się otaczającym go kobietom. Podczas zabawy niespodziewanie nawiedza go...
POLSAT JimJam
2020-08-09
13:00
3 / 10
George nie może się doczekać Halloween. Uwielbia wycinać dynie, przebierać się w przerażające stroje i uczestniczyć w Festiwalu Strachu.
     

X