Na zewnątrz bańki: Z Alexandrą Pelosi przez Amerykę

2020-04-03
7:35
HBO3

film dokumentalny
USA 2018  

Amerykańska dziennikarka i twórczyni filmów dokumentalnych Alexandra Pelosi udaje się w podróż po tych stanach USA, których mieszkańcy wspierają Partię Republikańską. Poglądy tej grupy są bardzo konserwatywne, kładzie ona nacisk na przywiązanie do tradycji i wartości chrześcijańskich. Zwolennicy tego ugrupowania politycznego z jednej strony nie akceptują przedstawicieli LGBT, są przeciwni aborcji oraz eutanazji, z drugiej zaś - popierają karę śmierci. Alexandra Pelosi rusza z misją zgłębienia ich mentalności i światopoglądu. Jej rozmówcami będą między innymi Jerry Falwell, który reaguje agresją na wiadomość, że Alexandra jest córką amerykańska polityk o poglądach liberalnych Nancy Pelosi, oraz pastor Ted Haggard, niegdyś lider Narodowego Stowarzyszenia Ewangelików.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 54 min
Reżyseria: Alexandra Pelosi,
 

Poprzedni i następny program na kanale HBO3.


<< 6:00 - Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

HBO3
2020-04-03 (piątek) 6:00

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Mamut Maniek i jego partnerka Ela oczekują narodzin potomka. Razem z przyjaciółmi szukają miejsca, gdzie będą mogli spokojnie żyć. Tymczasem leniwiec Sid znajduje trzy jaja, z których wykluwają się tyranozaury. Szczęście ich opiekuna nie trwa długo. Przybywa bowiem prawdziwa mama maluchów i zabiera jego oraz dzieci do krainy ...

8:35 - Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem >>

HBO3
2020-04-03 (piątek) 8:35

Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem

Senator Gary Hart (Hugh Jakcman) cieszy się olbrzymią popularnością zwłaszcza wśród młodszych wyborców. W roku 1988 po raz drugi postanawia ubiegać się o nominację na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przez wielu uważany jest za faworyta. Nieoczekiwanie jednak na jaw wychodzi jego pozamałżeński związek z Donną Rice ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
CANAL+ Film
2020-10-28
1:25
Głośniej od bomb - film obyczajowy
8 / 10
Marcin organizuje pogrzeb ojca. Uroczystość zbiega się w czasie z ważnym wyborem w życiu chłopaka.
FilmBox Premium HD
2020-10-24
3:35
Schronienie - dramat obyczajowy
6 / 10
Opowieść o Mousse i Louisie, parze uzależnionej od narkotyków. Louis umiera z powodu przedawkowania. Mousse odkrywa, że jest w ciąży.
SCI FI
2020-10-25
00:10
Klątwa 2 - horror
6 / 10
Aktorka Kyoko (Noriko Sakai) i jej narzeczony Masashi (Ayumu Saitô) mają wypadek samochodowy, który powoduje zjawa chłopca. Po odzyskaniu przytomności kobieta odkrywa, że...
     

X