Hacks - Falling   odcinek 5

2023-03-19
21:00
HBO3

USA 2021  

Deborah Vance (Jean Smart) to legenda stand-upu z Las Vegas, która od lat występuje z programem mającym wielu fanów. Ponieważ sława niemłodej już artystki powoli przygasa, jej agent, Jimmy (Paul W. Downs), postanawia nieco odświeżyć jej repertuar. Ma w tym pomóc inna jego klientka, Ava (Hannah Einbinder), obiecująca satyryczka, która właśnie zaprzepaściła szansę na karierę zbyt ostrym żartem rzuconym w mediach społecznościowych. Początki współpracy przyzwyczajonej do luksusu gwiazdy i roszczeniowej dwudziestolatki nie są łatwe. Z czasem kobiety znajdują jednak wspólny język i wchodzą w role mentorki i zdolnej asystentki. Po niespodziewanym spotkaniu z grupą byłych znajomych z pracy Ava umawia się z George'em. Mężczyzna obiecuje jej bowiem, że spędzą ten wieczór zupełnie inaczej, niż zwykle się to robi w Las Vegas. George zachęca także Avę do odważnego kroku. Po kłótni z Marcusem na temat przyszłości jej kariery Deborah odkrywa swoje karty przed Martym.

Program przeznaczony dla widzów od lat 16.
Czas trwania: 29 min
Ocena: 7/10
Obsada: Jean Smart jako Deborah Vance, Hannah Einbinder jako Ava, Carl Clemons-Hopkins jako Marcus, Mark Indelicato jako Damien, Rose Abdoo jako Josefina, Paul W. Downs jako Jimmy, Christopher McDonald jako Marty, Megan Stalter jako Kayla, Poppy Liu jako Kiki, Kaitlin Olson jako DJ, Johnny Sibilly jako Wilson, Angela Elayne Gibbs jako Marcus' Mom, Jane Adams jako Nina, Lorenza Izzo jako Ruby, Luenell jako Miss Loretta, Joe Mande jako Ray, Ally Maki jako Taylor, Lora Bofill jako Meredith, Lauren Weedman jako Mayor Jo, Kara Luiz jako Katie, Michael Garza jako Silas,
Reżyseria: Paul W. Downs,
 

Poprzedni i następny program na kanale HBO3.


<< 00:00 -

HBO3
(czwartek) 00:0000:00 - >>

HBO3
(czwartek) 00:00

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Disney XD
2023-04-02
2:15
7 / 10
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
HBO3
2023-04-02
7:45
Dzikie łowy - film przygodowy
7 / 10
Trzynastoletni Ricky trafia na nowozelandzką prowincję pod opiekę Belli i Heca. Jego szczęście nie trwa długo. Dochodzi do tragedii, a Ricky ma trafić do kolejnej rodziny....
FilmBox Premium HD
2023-04-03
3:15
Sąd o umarłym - dramat biograficzny
6 / 10
Losy jednego z najważniejszych dziennikarzy Szwecji XX wieku, który zasłynął swoją bezkompromisową postawą wobec Hitlera i nazizmu.
     

X