W proch się obrócisz

2024-04-12
3:40
Cinemax

dramat obyczajowy
Chiny 2022  

Cao Guiying (Hai-Qing) jest zamkniętym w sobie rolnikiem, którego w ogóle nie interesuje kwestia ożenku. Jako ostatni z rodziny pozostaje kawalerem. Ma Youtie (Renlin Wu) wiedzie życie nie do pozazdroszczenia. Jest niepełnosprawna i bezpłodna, a w dodatku osiągnęła już wiek, który pozwala nazywać ją starą panną. Tych dwoje zagubionych ludzi, przyzwyczajonych do upokorzeń i alienacji, zostaje zmuszonych do małżeństwa. Wiele wskazuje na to, że zaaranżowany związek jeszcze bardziej uprzykrzy im życie. Okazuje się jednak, że Cao i Ma są dla siebie stworzeni. W swoim towarzystwie uczą się mówić o swoich uczuciach i potrzebach, troszczyć się o siebie nawzajem i stawiać czoła trudom codzienności. Pomimo ciągłej pracy znajdują szczęście.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 2 h 08 min
Ocena: 7/10
Obsada: Hai-Qing jako Cao Guiying, Renlin Wu jako Ma Youtie, Guangrui Yang jako Zhang Yongfu's Son, Dengping Zhao jako Ma Youtong, Cailan Wang jako Sister-in-Law, Jiangui Zeng jako Ma Youtong's Eldest Son, Yunzhi Wu jako Ma Youtong's Second Son, Zhanhong Ma jako Brother Guiying, Cuilan Wang jako Guiying's Sister-in-Law, Caixia Xu jako Ma Hongmei, Shengfu Li jako Village Chief, Min Zhang jako Clothes Stall Owner,
Reżyseria: Ruijun Li,
Scenariusz: Ruijun Li,
 

Poprzedni i następny program na kanale Cinemax.


<< 00:00 -

Cinemax
(czwartek) 00:0000:00 - >>

Cinemax
(czwartek) 00:00

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Disney Channel
2024-06-14
14:10
8 / 10
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowej sytuacji dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
Disney Channel
2024-06-14
19:15
5 / 10
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowego otoczenia dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
Cinemax2
2024-06-14
4:00
Przez dziurkę od klucza - film obyczajowy
6 / 10
Damián (Paco León) nie wie, co ze sobą zrobić, kiedy po dwudziestu latach traci posadę. Zdezorientowany i wściekły, rusza przed siebie, nie patrząc, dokąd biegnie. Ukrywa...
     

X