Szczęścia chodzą parami

2023-03-23
18:15
CANAL+ PREMIUM

komedia romantyczna
Polska 2022  

Bruno (Michał Żurawski) jest najlepszym w Warszawie terapeutą par. Już jako nastolatek ocalił małżeństwo swoich rodziców. Sam nie ma szczęścia w miłości. Wydaje się, że ciąży nad nim fatum - każdą kobietę, z którą się spotyka, zaczyna prześladować pech. Poszkodowanym paniom często pomaga, chirurg Wojtek, z którym nieszczęśnik zdążył się już zaprzyjaźnić. Bruno nie liczy już, że uda mu się stworzyć udany związek. Gdy jednak poznaje atrakcyjną i pełną energii pasjonatkę motoryzacji Malwinę (Weronika Książkiewicz), nie potrafi się jej oprzeć. Oboje czują, że są dla siebie stworzeni. Klątwa jednak daje o sobie znać i na kobietę, która stoi właśnie przed wielkim zawodowym wyzwaniem, spada cała seria nieszczęść. Para musi pokonać wiele przeszkód, by przekonać się, czy ich miłość przezwycięży w końcu trwającą od lat złą passę w życiu Bruna. Świetnie obsadzona miłosna opowiastka reżyserii Bartosza Prokopowicza, twórcy "Narzeczonego na niby" i "Chemii". Jednym z autorów scenariusza jest Wojciech Saramonowicz. W roli ojca Bruna po raz ostatni na ekranie pojawia się Piotr Machalica, który zmarł w grudniu 2020 roku.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 1 h 43 min
Ocena: 6/10
Obsada: Weronika Książkiewicz jako Malwina, Michał Żurawski jako Brunon, Maria Pakulnis jako Joanna, matka Malwiny, Tomasz Karolak jako Norbert, szef Malwiny, Jacek Beler jako zakonnik Fabian, Antoni Królikowski jako Mirosław "Miro", mąż Dżesiki, Krzysztof Czeczot jako lekarz Wojtek, przyjaciel Bruna, Aleksandra Domańska jako Beata "Beti" Piotrowska, przyjaciółka Malwiny, Elżbieta Zającówna jako matka Bruna, Przemysław Bluszcz jako prezes Fundacji Narodowej, Piotr Machalica jako ojciec Bruna, Magdalena Waligórska, Jacek Grygorowicz jako Mnich, Jacek Knap jako mecenas Adam Majski, Klaudia Halejcio jako Dżesika, Michał Pietrzak jako ksiądz biznesmen, Anna Gigiel, Robert Kampa jako pracownik biurowy,
Reżyseria: Bartosz Prokopowicz,
Scenariusz: Wojciech Saramonowicz, Hanna Węsierska,
 

Poprzedni i następny program na kanale CANAL+ PREMIUM.


<< 00:00 -

CANAL+ PREMIUM
(czwartek) 00:0000:00 - >>

CANAL+ PREMIUM
(czwartek) 00:00

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Disney XD
2023-06-05
2:15
7 / 10
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
CBS Europa
2023-06-05
3:05
Trąbka Clifforda Browna - dramat obyczajowy
6 / 10
U czarnoskórego trębacza Buddy Chestera wykryto guza mózgu. Jego ostatnim pragnieniem jest sesja muzyczna z udziałem gwiazd jazzu.
FilmBox Premium HD
2023-06-05
21:00
Hesher - dramat obyczajowy
7 / 10
Matka 13-letniego T.J. ginie w wypadku. Syn wraz z ojcem przeprowadza się do babci. Tam poznaje Heshera, aspołecznego buntownika, który wciąga go w kłopoty. W międzyczasie...
     

X