2015-08-13
5:00
Eurosport

konkurs indywidualny

Po rocznej przerwie zawody Letniego GP wracają na Adlerschanze. Po raz ostatni skoczkowie rywalizowali tu w 2013 roku, a znakomicie spisali się wówczas reprezentanci gospodarzy. Zwyciężył Richard Freitag, a drugie miejsce zajął Andreas Wellinger. Podium uzupełnił Słoweniec Matjaž Pungertar. Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch. Dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich uplasował się w Hinterzarten na ósmej pozycji.

Program bez ograniczen wiekowych.
Program nadawany w języku polskim.

Poprzedni i następny program na kanale Eurosport.

<< 4:00 - Kolarstwo - Arctic Race of Norway

Eurosport
2015-08-13 (czwartek) 4:00

Kolarstwo - Arctic Race of Norway

Liczącym 210 kilometrów odcinkiem rozpoczynającym się i kończącym w Harstad startuje tegoroczna edycja wyścigu dookoła Norwegii. Na trasie peleton będzie miał do pokonania trzy niewielkie wzniesienia. Najbardziej strome z nich to podjazd pod Folkeparken Summit z nachyleniem dochodzącym do 6.5%.

6:00 - Kolarstwo - Eneco Tour >>

Eurosport
2015-08-14 (piątek) 6:00

Kolarstwo - Eneco Tour

Po etapie rozgrywanym w Belgii na czwartym odcinku kolarze znów będą rywalizować w Holandii. Tym razem czeka ich jazda indywidualna na czas. Dystans, z jakim będą musieli soe zmierzyć wynosi 13,9 kilometra, rozpocznie się i zakończy w Hoogerheide.

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.