Magic Mike: Ostatni taniec

2024-04-20
4:05
HBO2

komediodramat
USA 2023  

Były striptizer Mike Lane (Channing Tatum) skończył już 40 lat. Po tym jak pandemia COVID-19 zrujnowała jego meblarski interes, pracuje on w Miami jako barman dla firmy kateringowej. Na jednym z przyjęć zamożna Maxandra Mendoza (Salma Hayek) oferuje mu pieniądze w zamian za prywatny występ. Mężczyzna się zgadza, a chemia między nimi jest tak silna, że spędzają ze sobą noc. Następnego dnia kobieta daje Mike'owi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by pojechał z nią do Londynu. Po rozwodzie stała się właścicielką teatru, w którym zamierza wystawić show dla kobiet z udziałem striptizerów, a Lane miałby przygotować choreografię. Na miejscu nic jednak nie idzie gładko. Mike źle się czuje w tamtejszym środowisku artystycznym, a jego niejasna relacja z Max i rodzące się między nimi uczucie dodatkowo komplikują sytuację. Trzecia odsłona perypetii atrakcyjnego striptizera, Mike'a "Magica" Lane'a.

Program przeznaczony dla widzów od lat 16.
Czas trwania: 1 h 47 min
Ocena: 4/10
Obsada: Jemelia George, Salma Hayek jako Maxandra Mendoza, Channing Tatum jako Mike Lane, Caitlin Gerard jako Kim, Nancy Carroll jako Phoebe, Christie-Leigh Emby jako Specialist Performer, Kasey Iliana Sfetsios jako Theatre Guest, Gavin Spokes jako Matthew, Christopher Bencomo jako Kim's Husband, Juliette Motamed jako Hannah, Carmen Olivares jako Housewife 4, Ayub Khan-Din jako Victor, Basia Barbara jako Charity Event Party Guest, Erin Cline, Alea Figueroa, Amy LoCicero, Harj Dhillon, Ethan Lawrence, Joshua Griffin,
Reżyseria: Steven Soderbergh,
 

Poprzedni i następny program na kanale HBO2.


<< 00:00 -

HBO2
(czwartek) 00:0000:00 - >>

HBO2
(czwartek) 00:00

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Disney Channel
2024-05-30
19:15
5 / 10
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowego otoczenia dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
Disney Channel
2024-05-30
22:45
5 / 10
Rodzina Cricketa Greena przeprowadza się ze wsi do wielkiego miasta. Ich próby dostosowania się do nowego otoczenia dostarczą wielu śmiesznych sytuacji.
TV Puls
2024-05-30
15:20
Piękna i Bestia - film fantasy
6 / 10
XIX wiek. Zubożały kupiec (André Dussollier) przeprowadza się wraz z sześciorgiem dzieci na wieś. Niebawem miejscowy bogacz, zwany Bestią (Vincent Cassel), skazuje...
     

X