Rozmowy w toku

2015-04-22
3:45
TVN

Polska 2015  

Od 15 lat Ewa Drzyzga wraz z ekspertami obecnymi w studiu pochylają się nad problemami swoich gości. W kolejnym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Program zyska też nową oprawę graficzną. Zmieni się wystrój studia, logo i czołówka programu. Wśród gości znajdą się rodzice wraz ze swymi zbuntowanymi dziećmi oraz pary przechodzące kryzys. Wizyta u Ewy Drzyzgi okaże się dla nich ostatnią deską ratunku. Prowadząca zaprosi także do studia osoby, które podzielą się swoimi sposobami na znalezienie drugiej połówki. Singielki opowiedzą o randkowych sukcesach i wpadkach. Z kolei eksperci wprowadzą widzów w tajniki udanego randkowania. Karolina nie zamierza pracować, bo ma rentę rodzinną. Jej chłopak Przemek grozi, że od niej odejdzie, jeśli 21-latka się nie zmieni. Z kolei Monika mówi, że do żadnej pracy nie pójdzie, bo się jej brzydzi. Planuje zostać gwiazdą. W studiu gości także 27-letnia Kasia, matka 2-letniej córki, która nadal jest na utrzymaniu swoich rodziców. Wszystkie zaproszone do studia kobiety spędzą dobę w zapuszczonym mieszkaniu socjalnym. Kamery zarejestrują ich niezwykłą przemianę.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Prowadzący: Ewa Drzyzga,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 2:25 - Sekrety magii

TVN
2015-04-22 (środa) 2:25

Sekrety magii

Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości.

5:50 - Uwaga! >>

TVN
2015-04-23 (czwartek) 5:50

Uwaga!

Program, który porusza gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, afery gospodarcze i inne przejawy łamania prawa. Dziennikarze badają wydarzenia i zjawiska, które wzbudzają emocje, niepokoją i ciekawią. Reporterzy wychodzą poza zwykłe relacjonowanie rzeczywistości. Zajmują się takimi aspektami spraw, na których pokazanie ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Cinemax2
2020-09-21
13:30
6 / 10
Dilerzy Jay (Jason Mewes) i Cichy Bob (Kevin Smith) dowiadują się, że ich znajomy sprzedał prawa do ekranizacji komiksu, którego bohaterowie są na nich wzorowani. Nie podoba...
Kino TV
2020-09-21
13:45
Miłość w Indiach - komedia romantyczna
4 / 10
Anna (Lucie Lucas), młoda pani adwokat z Paryża, planuje swój ślub z Francois (Xavier Robic), który ma się odbyć w indyjskim mieście Dżajpur. Mężczyzna udaje się na...
Kino TV
2020-09-21
21:00
5 / 10
Priscilla na pozór wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka. Jednak seks z mężem nie sprawia jej satysfakcji. Postanawia znaleźć partnera, który zapewni jej spełnienie.
     

X