Rozmowy w toku - Nie jedź pracować zagranicę, bo zostaniesz na lodzie!   odcinek 2540

2015-12-04
4:10
TVN

Polska 2015  

Ewa Drzyzga zaprosi zawodowe modelki, które różnią się od typowych kobiet z wybiegów. Prowadząca porozmawia m.in. z Melanie Gaydos, znaną z występu w teledysku zespołu Rammstein. Melanie cierpi na chorobę genetyczną, która powoduje nieprawidłowe wykształcanie zębów, włosów i paznokci. Goście tego odcinka zdecydowali się na wyjazd z Polski do pracy w Norwegii, Niemczech, Włoszech czy Holandii. Nie spodziewali się, że zamiast wysokich pensji, będą musieli pracować ponad siły, za zaniżone stawki, albo nawet za darmo u nieuczciwego szefa. Robert dopiero za szóstym razem zarobił za granicą, wykonując spokojną pracę. Wcześniej kilkakrotnie go oszukano. Ilona miała wyjechać z Polski, jednak nie tylko nie opuściła kraju, ale też zawalił jej się świat. Dla Marcina wymarzona praca we Włoszech okazała się sześcioma najgorszymi dniami w życiu. Magda pracowała w Niemczech przy szparagach, ale to zajęcie nie przypadło jej do gustu. Edyta została zatrudniona we francuskiej kawiarni. Nie mogła jednak znieść pewnego mężczyzny, którego kobieta zawsze określa jako "faszystę".

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Prowadzący: Ewa Drzyzga,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 2:50 - Sekrety magii

TVN
2015-12-04 (piątek) 2:50

Sekrety magii

Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości.

5:30 - Uwaga! >>

TVN
2015-12-05 (sobota) 5:30

Uwaga!

W programie poruszane są najbardziej kontrowersyjne tematy. Dziennikarze zajmują się tymi wydarzeniami i zjawiskami, które budzą największe emocje, niepokoją, a zarazem ciekawią widzów. Uczestniczą w reporterskich interwencjach i prowadzą śledztwa. Niedzielne wydanie magazynu jest uzupełnione cyklem "Kulisy sławy", w którym ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
CANAL+ Film
2021-01-20
20:00
Queen i Slim - film kryminalny
6 / 10
Czarnoskórzy Queen (Jodie Turner-Smith) i Slim (Daniel Kaluuya) wybierają się razem na pierwszą randkę. Nieoczekiwanie miły nastrój zostaje zniweczony przez policjanta,...
Polonia 1
2021-01-20
00:00
Zbrodnie namiętności - dramat sensacyjny
6 / 10
Projektantka mody Joanna Crane starannie ukrywa swe podwójne życie. Wieczorami zamienia się w wyrafinowaną prostytutkę o imieniu China Blue.
CBS Europa
2021-01-20
23:20
Gdzie jesteś, Amando? - dramat kryminalny
6 / 10
Mroczna opowieść o poszukiwaniach czteroletniej Amandy. By ją odnaleźć, detektywi muszą poznać tajemnice bliskich dziewczynki. Za rolę matki Amandy Amy Ryan była...
     

X