Ugotowani - Poznań   odcinek 2

2016-03-03
00:55
TVN

Polska 2016  

W tym programie do wspólnego stołu zasiadają ludzie, którzy wcześniej się nie znali. Wykonują różne zawody i mają odmienne pasje, łączy ich jednak kulinarna pasja. Kamera zajrzy do mieszkań, a przede wszystkim - do kuchni czwórki uczestników. Podczas kolacji każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na gotowaniu i przyjmowaniu gości. Tylko jedna osoba otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 złotych, zaś pozostali obejdą się smakiem. Tym razem przy wspólnym stole zasiądą mieszkańcy Poznania. Do kulinarnego pojedynku przystąpią: Jędrzej Popielarz, właściciel firmy eventowej; Joanna Ruks, która zawodowo zajmuje się realizacją projektów unijnych; Jarek Kowalczyk - muzyk i artysta, zajmujący się również tatuażem, oraz Katja Potrzeba - zawodowa trenerka fitness. Widzowie dowiedzą się, do czego może przydać się banan, jak smakuje pyra po hiszpańsku, a także kto jest mistrzem skupienia.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 22:35 - Poszukiwacze zaginionej Arki

TVN
2016-03-03 (czwartek) 22:35

Poszukiwacze zaginionej Arki

Nagrodzona czterema Oscarami opowieść o archeologu, którego specjalnością jest nieustające wpadanie w kłopoty. Grający go Harrison Ford, znany już wcześniej z "Gwiezdnych wojen", ugruntował tą rolą swoją pozycję w kinowym świecie. Doktor Henry Jones zwany Indianą musi odnaleźć Arkę Przymierza, zanim zrobią to naziści.

1:55 - Superwizjer >>

TVN
2016-03-03 (czwartek) 1:55

Superwizjer

Program tworzy zespół dziennikarzy śledczych. Zajmują się oni tropieniem nieprawidłowości w życiu publicznym. W swoich materiałach nie obawiają się poruszać najbardziej kontrowersyjnych tematów. Prezentują także reportaże o zwykłych ludziach i ich życiowych problemach. W nowej formule każde wydanie będzie poświęcone jednej ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Cinemax2
2021-03-03
11:30
Wielki Gatsby - melodramat
7 / 10
Rok 1922. Marzący o karierze finansisty Nick Carraway wynajmuje dom na Long Island. Wkrótce poznaje bogatego sąsiada. Pomaga mężczyźnie odnowić znajomość z jego dawną...
Cinemax2
2021-03-03
17:00
Idąc na południe - western komediowy
5 / 10
Henry zostaje skazany na śmierć. Ratuje go wdowa, która zgadza się go poślubić za pomoc na ranczu. Niestety, pojawia się dawna banda.
CBS Europa
2021-03-03
9:40
Zabójcza podróż poślubna - dramat kryminalny
4 / 10
Młoda mężatka ginie tragicznie podczas miesiąca miodowego. Policja dziwi się niespójnym zeznaniom Gabe'a, a ojciec zmarłej zaczyna podejrzewać, że zięć mógł mieć coś...
     

X