Kuchenne rewolucje - Styrnol, Zawoja   odcinek 4

2016-09-25
00:10
TVN

Polska 2016  

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię. U podnóża Babiej Góry w Beskidzie Żywieckim znajduje się Zawoja, najdłuższa wieś w Polsce. Witek w tej niezwykle malowniczej okolicy otworzył karczmę Styrnol. Regionalne jedzenie podawane w lokalu cieszyło się wielkim powodzeniem wśród gości. Właściciel jednak zmęczony nadmiarem obowiązków przestał doglądać interesu, co wywołało prawdziwy chaos w karczmie. W kuchni władzę przejęła apodyktyczna kucharka zwana Szaloną Zośką. Z kolei jeden z kelnerów bywa opryskliwy wobec koleżanek oraz gości. Żona Witka, Kasia, przyznaje, że potrzebna jest im pomoc. Magda Gessler wkracza do akcji.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Program nadawany w języku polskim.
Prowadzący: Magda Gessler,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 22:30 - Oszukać przeznaczenie 4

TVN
2016-09-25 (niedziela) 22:30

Oszukać przeznaczenie 4

Nick (Bobby Campo) wybiera się z przyjaciółmi na wyścigi samochodowe. Podczas zawodów ma wizję, w której giną wszyscy znajdujący się na stadionie. Razem z kilkunastoma osobami decyduje się uciec. Wkrótce wybucha wielki pożar. Odtąd nad ocalałymi wisi groźba śmierci.

1:10 - Kobieta na krańcu świata - Indie. Dzieci na zamówienie >>

TVN
2016-09-25 (niedziela) 1:10

Kobieta na krańcu świata - Indie. Dzieci na zamówienie - odcinek 2

Historie kobiet mieszkających w Afryce, Azji i Ameryce. Bohaterki wykonują inne zawody i wyznają różne religie. Przedstawienie ich losów jest pretekstem do pokazania egzotyki, tradycji i kultury krajów, w jakich żyją. Podróżniczka, Martyna Wojciechowska, razem ze swoimi rozmówczyniami przeżywa ich radości i smutki oraz uczestniczy ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
TVN 7
2021-05-13
00:00
Kasamowa - komedia sensacyjna
5 / 10
Hatchett (Chris Tucker) sprzedaje nielegalnie bilety na walki bokserskie. Sprawę nagłaśnia reporter Russell (Charlie Sheen), wskutek czego oszust zostaje aresztowany. Podczas...
Cinemax2
2021-05-13
4:20
Moja mała Zoe - dramat obyczajowy
5 / 10
Berlin. Francuska biolog Isabelle (Julie Delpy) zajmuje się badaniami genetycznymi i odnosi spore sukcesy. Ceni swoją pracę i jest w nią mocno zaangażowana, ale największym...
AXN Black
2021-05-13
20:05
30 minut lub mniej - komedia sensacyjna
6 / 10
Dostawca pizzy Nick stara się unikać wszelkich problemów. Pewnego dnia przestępcy porywają go zmuszają do udziału w napadzie na bank.
     

X