Nieobecni   odcinek 7/10

2021-11-29
22:40
TVN

Polska 2020  

Mila Gajda (Justyna Wasilewska) to popularna i ceniona performerka oraz tancerka. Z okazji Bożego Narodzenia odwiedza rodzinne Kasprowo. Mieszkają tam jej bliscy: Marcin (Zbigniew Stryj), Dorota (Izabela Kuna) i Olek (Mateusz Czułowski). Rodzina jest szanowana i lubiana przez wszystkich. Po dotarciu do domu Mila przekonuje się, że wszyscy domownicy zniknęli. Zastaje tylko okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, pływającego w wannie karpia, a także rozpoczęte przygotowania do świąt. Kiedy po kilku godzinach żadna z zaginionych osób nie daje znaku życia, przerażona kobieta zaczyna ich szukać. Inni mieszkańcy miasta nie pomagają w odkryciu prawdy - nikt niczego nie widział ani nie słyszał. W tym trudnym momencie krzyżują się ścieżki Mili i Filipa Zachary (Piotr Głowacki), mającego zespół Aspergera podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Ich pierwsze spotkanie nie należy do udanych. Z czasem poznają coraz więcej sekretów rodziny Gajdów. Dorota prosi Milę o rozmowę. Pasierbica początkowo się nie zgadza, ale potem zmienia zdanie, jednocześnie realizując sprytny plan. Nie wie, że jedna wizyta zmieni całe jej życie. Później macocha Gajdy zostaje zatrzymana przez Filipa. Zachara przekazuje też dziewczynie informacje, które psycholog dziecięcy uzyskał od Olka. Na posterunku podkomisarz przesłuchuje żonę Marcina. Poznaje przebieg wydarzeń feralnej nocy. W słowa bratowej nie wierzy Zośka. Przekonuje Milę, że musi bronić ojca. Po wyjściu tancerki zaczyna zachowywać się nerwowo. O wszystkim dowiaduje się Filip. Postanawia śledzić kobietę. Jedzie ona do Góry Kalwarii, gdzie spotyka się z tajemniczym mężczyzną, miejscowym robotnikiem. Następnego dnia rano pod dom Gajdów przychodzi sąsiad, który jest zainteresowany ogłoszeniem o sprzedaży nieruchomości. Mila idzie do Kuby. Ten wreszcie ujawnia długo skrywany sekret. Ojciec Filipa jest umierający. Panowie mają ostatnią okazję, żeby się pojednać.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Obsada: Justyna Wasilewska jako Mila Gajda, Piotr Głowacki jako podkomisarz Filip Zachara, Danuta Stenka, Anna Dymna, Izabela Kuna, Grzegorz Damięcki jako Paweł Borkowski, Zbigniew Stryj, Łukasz Garlicki, Tomasz Włosok, Aleksandra Justa, Maria Kania, Justyna Sieniawska, Sebastian Jasnoch, Małgorzata Klara, Tomasz Dedek, Ewa Domańska,
Reżyseria: Bartosz Konopka,
Scenariusz: Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, Dana Łukasińska, Karolina Szymczyk-Majchrzak, Adam Cioczek,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 00:00 -

TVN
(czwartek) 00:0000:00 - >>

TVN
(czwartek) 00:00

Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
Disney Channel
2022-05-20
16:00
Molly i Duch - serial animowany
5 / 10
12-letnia Molly McGee jest niepoprawną optymistką. Chętnie pomaga innym i stara się uczynić świat lepszym miejscem do życia. Poznaje ducha Strasza. Ten z kolei próbuje...
Disney Channel
2022-05-20
3:05
Kroniki Evermoor - serial fantasy
5 / 10
Nastoletnia Tara przeprowadza się z rodziną do położonej na odludziu wsi Evermoor. Musi poradzić sobie z tajemniczymi wydarzeniami.
FilmBox Extra HD
2022-05-20
21:00
Kolejny rok - komedia
7 / 10
Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Wspólnie mierzą się z kolejnymi trudami i utrapieniami życia codziennego, których los nie szczędzi zarówno im, jak i ich bliskim.
     

X