Chicago Fire 2 - Bez żalu   odcinek 7

2019-10-22
15:05
Stopklatka TV

USA 2013  

Pasjonująca opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago. Oprócz problemów na służbie muszą oni też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. Dzięki serialowi stworzonemu przez Michaela Brandta i Dereka Hassa poznamy pracę strażaków od podszewki. Oddział strażacki przyjeżdża na miejsce poważnego wypadku z udziałem cysterny oraz podmiejskiego pociągu. Pojazdy zderzyły się, po czym wpadły na budynek magazynu. Tymczasem Boden musi podjąć ważne decyzje. Severide dowiaduje się więcej na temat kobiety, którą widział ze swoim ojcem. Shay i Dawson nie mogą się dogadać. Casey jako zastępczy ojciec ma coraz więcej obowiązków.

Program przeznaczony dla widzów od lat 12.
Czas trwania: 42 min
Obsada: Jesse Spencer jako Matthew Casey, Taylor Kinney jako Kelly Severide, Charlie Barnett jako Peter Mills, Monica Raymund jako Gabriela Dawson, Lauren German jako Leslie Shay, Yuri Sardarov jako Otis, Eamonn Walker jako Chief Wallace Boden, Christian Stolte jako Mouch, Joe Minoso jako Joe Cruz, David Eigenberg jako Christopher Herrmann, Randy Flagler jako Capp, William Smillie jako Hadley, Steve Piper jako Fireman, Jon Seda jako Detective Antonio Dawson, Teri Reeves jako Hallie Thomas, Chaon Cross jako Heather Darden, Meghann Fahy jako Nicki Kahler, Sarah Shahi jako Renée Royce, Kathleen Quinlan jako Nancy Casey, matka Matthew, Treat Williams jako Benny Severide, Kelli Barrett jako Renee Whaley, Jason Beghe jako Hank Voight, Mena Suvari,
Scenariusz: Michael Brandt, Derek Haas,
 

Poprzedni i następny program na kanale Stopklatka TV.


<< 14:10 - Katastrofy w przestworzach - Zła widoczność

Stopklatka TV
2019-10-22 (wtorek) 14:10

Katastrofy w przestworzach - Zła widoczność - odcinek 117

Kulisy najgłośniejszych katastrof lotniczych. W każdym odcinku przedstawiana jest rekonstrukcja wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Fabularyzowane historie uzupełniają relacje pilotów, ekspertów lotnictwa oraz ocalałych pasażerów i naocznych świadków.

16:00 - Chicago Fire 2 - Rymuje się z krzykiem >>

Stopklatka TV
2019-10-22 (wtorek) 16:00

Chicago Fire 2 - Rymuje się z krzykiem - odcinek 8

Pasjonująca opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago. Oprócz problemów na służbie muszą oni też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. Dzięki serialowi stworzonemu przez Michaela Brandta i Dereka Hassa poznamy pracę strażaków od podszewki. Cruz i jego brat ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
CANAL+ Film
2019-12-15
20:00
5 / 10
Daryll kocha się w reporterce Tony Sokolow. Pomaga jej w śledztwie w sprawie bogatego Wietnamczyka.
FOX Comedy
2019-12-15
12:55
5 / 10
Brad (Tim Allen) i Caroline (Kirstie Alley) Sextonowie dowiadują się, że przez nieuczciwego księgowego mają do zapłacenia zaległe podatki. Suma jest ogromna, więc...
SCI FI
2019-12-15
16:00
Trojańska Odyseja - film fantasy
3 / 10
Grecki wódz Odyseusz (Dylan Vox) wraz z wiernymi mu towarzyszami wracają do domu po wojnie trojańskiej. W czasie wyprawy przeżywają wiele przygód.