Very Cavallari - Nowy sklep, nowy rozdział   odcinek 11

2020-04-01
22:00
E! Entertainment

USA 2019  

Gwiazda i osobowość telewizyjna, a zarazem żona i matka, Kristin Cavallari stara się umiejętnie pogodzić wszystkie swoje życiowe role u boku męża, Jaya Cutlera. W tym sezonie Kristin i jej ekipa ciężko pracują, przygotowując się do otwarcia nowego sklepu marki Uncommon James w Chicago. Ogromne wsparcie, jak zawsze, znajduje u Jaya. W Chicago Kristin otwiera swój drugi sklep. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

 

Poprzedni i następny program na kanale E! Entertainment.


<< 21:00 - Very Cavallari - Winna uczta

E! Entertainment
2020-04-01 (środa) 21:00

Very Cavallari - Winna uczta - odcinek 10

Gwiazda i osobowość telewizyjna, a zarazem żona i matka, Kristin Cavallari stara się umiejętnie pogodzić wszystkie swoje życiowe role u boku męża, Jaya Cutlera. W tym sezonie Kristin i jej ekipa ciężko pracują, przygotowując się do otwarcia nowego sklepu marki Uncommon James w Chicago. Ogromne wsparcie, jak zawsze, znajduje u ...

23:00 - Insta życie Nat & Liv - Pułapka na rodziców >>

E! Entertainment
2020-04-01 (środa) 23:00

Insta życie Nat & Liv - Pułapka na rodziców - odcinek 3

Influencerki zajmujące się modą i urodą - kuzynki Natalie Halcro i Olivia Pierson - podbiły świat mediów społecznościowych. Odkrywają przed widzami, jak łączą pracę w LA i odkrywanie trendów ze świata urody z mieszkaniem w rodzinnym Vancouver, jak pielęgnują przyjaźnie oraz co się kryje za ich postami na Instagramie. Liv ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X