Siesta Key - Madisson's Avenues   odcinek 5

2020-04-01
12:00
MTV Polska

USA 2017  

Program ukazujący perypetie grupy znajomych, którzy wchodzą w dorosłości w najpiękniejszym plażowym kurorcie w Ameryce, na wyspie Siesta Key na Florydzie. Jak się jednak okazuje dojrzewanie, nawet w tak pięknym miejscu jak to, nie jest wcale takie łatwe i niesie za sobą liczne wyzwania i problemy. Młodzi ludzie muszą ciągle borykać się z kwestiami miłości, zdrady, stylu oraz dojrzałości.

Czas trwania: 1 h 00 min
Obsada: Brandon Gomes, Madisson Hausburg, Garrett Miller, Chloe Trautman, Alex Kompothecras, Juliette Porter, Pauly Apostolides, Kelsey Owens,
 

Poprzedni i następny program na kanale MTV Polska.


<< 11:00 - Catfish 6 - Nicole & Nicole

MTV Polska
2020-04-01 (środa) 11:00

Catfish 6 - Nicole & Nicole - odcinek 18

Nev Schulman oraz Max Joseph pomagają ludziom, którzy pragną odkryć prawdę na temat partnera lub partnerki poznanych w sieci. Prowadzący sprawdzają, czy tajemniczy nieznajomi mówili o sobie prawdę. Ktoś wykorzystuje zdjęcia Nicole i podszywa się pod nią na portalach randkowych. Ofiarą oszusta pada m.in. 27-letni Ryan.

13:00 - Teen Mom OG - Old Wounds >>

MTV Polska
2020-04-01 (środa) 13:00

Teen Mom OG - Old Wounds - odcinek 3

Dalsze losy Maci, Farrah, Amber i Catelynn. Młode matki od kilku lat na oczach kamer MTV starają się sprostać wyzwaniom dorosłego życia. W piątym sezonie ponownie stają przed dramatycznymi wyborami. Tyler wrzuca filmik z Carly na ich fanpage, co denerwuje Brandona i Teresę. Maci nadal nie dogaduje się z Ryanem w kwestii rodzicielstwa. ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X