Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki

2014-04-06
15:40
TVN

film animowany
USA 2008  

Mistrz Shifu wyznacza pandzie Po kolejne zadanie - dzielny miś ma uczyć sztuki kung-fu. Jego podopiecznymi zostają pełne zapału króliczki. Oprócz doskonalenia techniki Po ma wpoić im filozofię kung-fu. Adepci muszą się też wykazać odwagą i cierpliwością Panda opowiada im historie wielkich wojowników - Żurawia, Żmii, Tygrysicy, Małpy i Modliszki.

Program bez ograniczen wiekowych.
Program nadawany w języku polskim.
Czas trwania: 25 min
Ocena: 4/10
Reżyseria: Raman Hui,
Scenariusz: Todd Berger,
 

Poprzedni i następny program na kanale TVN.


<< 14:10 - X Factor

TVN
2014-04-06 (niedziela) 14:10

X Factor - odcinek 6

Czwarta edycja programu, którego celem jest odkrywanie wokalnych talentów. W jurorskiej loży zasiadają: dziennikarz Kuba Wojewódzki, muzyk i wokalista Czesław Mozil oraz piosenkarki Tatiana Okupnik i debiutująca w show Ewa Farna. Będą oni oceniać umiejętności i potencjał uczestników rywalizacji. Tym razem artyści podzieleni ...

16:10 - Kot w butach >>

TVN
2014-04-06 (niedziela) 16:10

Kot w butach

Zabawne perypetie Kota w butach - szermierza, uwodziciela i zawadiaki, znanego z popularnej serii o przygodach sympatycznego ogra Shreka. Dzięki odwadze i sprytowi Kot w butach zyskuje sławę bohatera. Razem z błyskotliwą Kitty i bystrym jajkiem Humptym Dumptym staje do walki, której celem jest ocalenie świata przed zagładą. Na drodze ...Wyraź swoją opinie na temat tego programu.

 
Tytuł
 
Treść
 
Podpis
 
Prosze przepisać kod z obrazka w poniższe pole.
 
 

Dodaj opinię

 

Polecamy

     
     

X